Menu

The Story of Doctor Dolittle / Doktor Dolittle (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim) + zakładka do książki GRATIS (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365646057 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Lofting Hugh 
  • Wydawnictwo Ze Słownikiem 
  • Ilość stron 180 
  • Rok wydania 2016 
  • Rodzaj słownik dwujęzyczny 

Opis

The Story of Doctor Dolittle z podręcznym słownikiem angielsko-polskim (Doktor Dolittle i jego zwierzęta) autorstwa Hugh Johna Loftinga po raz pierwszy wydana w 1920r. Zaliczana jest do klasyki literatury dziecięcej. Głównym bohaterem książki jest tytułowy dr John Dolittle. Lekarz, którego pewnego dnia jego papuga Polinezja, uczy języka zwierząt. Dzięki temu zostaje weterynarzem. Akcja powieści rozgrywa się w pierwszej połowie XIX wieku. Doktor szczególnie kocha zwierzęta i surowo przeciwstawia się, gdy są one źle traktowane. Pewnego dnia doktor uzyskuje informację z Afryki, że małpy potrzebują pomocy.

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeczytać książkę po angielsku?
Czy natrafiłeś na słowa, których nie znałeś?
Czy ciągłe korzystanie ze słownika podczas czytania tekstów w oryginale jest męczące?
Czy słownik na marginesie ze wszystkimi nowo pojawiającymi się słowami ułatwiłby Ci zrozumienie tekstu?
Czy chciałbyś spróbować przeczytać książkę po angielsku, która mieści tłumaczenia wszystkich słów?

Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to książki Wydawnictwa [ze słownikiem] są przygotowane z myślą o Tobie.

kolekcja publikacji opracowanych i wydanych poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym powoduje, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, ale i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] mieści 3 słowniki upraszczające jej zrozumienie i sprawiająca, że czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

1. Słownik przeważnie występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika umożliwia zrozumienie ponad 80 % treści książki.
2. Podręczny słownik na marginesie każdej strony gromadzi wszystkie świeże słowa, które nie pozostały ujęte w słowniku na ogół występujących słów.
3. Kompletny słownik wszelkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji umożliwia odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.