Menu

Z dziejów teorii i praktyki wychowania (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375878981 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Kupisiewicz, Czesław 
  • Wydawnictwo Impuls 
  • Ilość stron 322 
  • Rok wydania 2012 

Opis

seria autorskich podręczników akademickich do pedagogiki jest kolejnym dopełnieniem polskiej literatury przedmiotu o nowe IMPULSY i spojrzenie na przedmiot jej naukowych badań, najbardziej palące dla praktyki problemy edukacyjne, opiekuńcze i wychowawcze oraz konwencjonalne albo/i nieznane jeszcze sposoby podejścia do ich rozwiązywania. W ponowoczesnej dobie naukowa wiedza rozwija się z nieprawdopodobną dynamiką, dynamicznością i częstotliwością, toteż coraz trudniej jest adeptom tej profesji odnaleźć się w jej labiryncie. Autorzy serii wydawniczej zarówno potwierdzają aktualność przekazywanej nam wiedzy, jak i wychodzą w przyszłość z tym, co warte jest zatrzymania, refleksji czy dalszych badań. Właśnie dlatego nadałem tej serii tytuł: PEDAGOGIKA NAUCE I PRAKTYCE, bo każdy z autorów, pracując nad zakresem tematycznym własnej subdyscypliny naukowej, łączy w akademickim i podręcznikowym zarazem przekazie teraźniejszość z przyszłością, która na naszych oczach i tak staje się już przeszłością.

Czytelnikom podręczników nie tylko życzę miłej lektury, ale i zachęcam do wspólnej debaty, krytyki i recenzji, które nam wszystkim pomogą w doskonaleniu własnej twórczości.
prof. Dr hab. Bogusław Śliwerski

Podtytuł: Podręcznik akademicki
ISBN: 9788375878981
Kod paskowy: 9788375878981
Autorzy: Kupisiewicz Czesław
Wydanie: 1
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 21984
Miejscowość: Kraków
liczba stron: 322
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x21.0cm
Głębokość (mm): 18
Waga: 0.42
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.