Menu

Zioła Nowa Encyklopedia - Paola Mancini,barbara Polettini (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376606835 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Mancini Paola|Barbara Polettini 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2019 
  • Rodzaj encyklopedia specjalistyczna 

Opis

Książka stanowi nieocenione źródło wiedzy. Posiada informacje o 170 roślinach lubianych w całej Europie, cenne wskazówki dotyczące sposobu i słusznego okresu zbioru ziół oraz najlepszego zastosowania ich atrybuty leczniczych.

na dodatek pokaźna, obejmująca ponad 100 haseł część poświęcona najczęstszym dolegliwościom, a w każdej z nich przyporządkowano trafne receptury na maceraty czy napary. Poza tym zamieszczono 120 przepisów kulinarnych zezwalających w pełni docenić zalety aromatycznych przypraw ziołowych.

Ta część to prawdziwa książka kucharska, dzięki której można błyskawicznie przygotować tarty, zupy, makarony, ziołowe omlety i sałatki oraz desery, konfitury, galaretki, dżemy, syropy, likiery. Ta encyklopedia to coś więcej niż teoretyczne dane o roślinach – są w niej także ciekawostki o użytkowaniu ziół w leczeniu, kosmetykach i gastronomii.

To prawdziwa gratka nie tylko dla entuzjastów zdrowego stylu życia, naturalnych metod leczenia i pysznych potraw z ziołowym aromatem. To także praktyczny poradnik medycyny naturalnej, z którego można się dowiedzieć, jak łagodzić częste problemy zdrowotne, przy których nie trzeba sięgać po leki syntetyczne.

Książka zawiera także wskazówki, jak samodzielnie uprawiać zioła i jak zbierać rośliny dziko rosnące. Odbiorcy - miłośnicy zdrowego stylu życia, naturalnych metod leczenia i pysznych potraw z ziołowym aromatem - osoby, które interesują się ziołami i chcą poszerzyć swoją wiedzę Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę - ciekawostki o użytkowaniu ziół w leczeniu, kosmetykach i gastronomii - to praktyczny poradnik medycyny naturalnej, z którego można się dowiedzieć, jak łagodzić częste problemy zdrowotne, przy których nie trzeba sięgać po leki plastikowe - jedna z części to prawdziwa książka kucharska, z którą momentalnie przygotujesz tarty, zupy, makarony, ziołowe omlety i sałatki, a także desery, konfitury, galaretki, dżemy, syropy, likiery

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.