Menu

Znak czterech ze słownikiem - Arthur Conan Doyle (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365646446 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Arthur Conan-Doyle 
  • Wydawnictwo Ze Słownikiem 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2017 
  • Rodzaj słownik dwujęzyczny 

Opis

Do Sherlocka Holmesa i doktora Watsona zgłasza się przepiękna Mary Morstan. Opowiada o swoim ojcu, jego zaginięciu i enigmatycznych prezentach, jakie dostaje tego samego dnia każdego roku. Odkrycie kim jest darczyńca to jedynie jedna z wielu tajemnic, jakie rozwikłać muszą detektyw i jego przyjaciel. Dzięki inteligencji, sile dedukcji i brawurowym pościgom odkryją dawne sekrety i uwikłają się w historię skarbu oraz morderstwa. Będzie to także początek zaskakujących znajomości - niektóre z nich wpłyną na całe ich dalsze życie

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeczytać książkę po angielsku?
Czy natrafiłeś na słowa, których nie znałeś?
Czy ciągłe korzystanie ze słownika w trakcie czytania tekstów w oryginale jest męczące?
Czy słownik na marginesie ze wszystkimi nowo pojawiającymi się słowami ułatwiłby Ci zrozumienie tekstu?
Czy chciałbyś spróbować przeczytać książkę po angielsku, która gromadzi tłumaczenia wszelkich słów?

Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to książki Wydawnictwa [ze słownikiem] są przygotowane z myślą o Tobie.

linia publikacji opracowanych i wydanych poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym powoduje, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, ale i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] zawiera 3 słowniki upraszczające jej zrozumienie i powodująca, iż czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

1. Słownik zwykle występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika pozwala na zrozumienie ponad 80 % treści książki.
2. Podręczny słownik na marginesie każdej strony posiada wszystkie nowe słowa, które nie pozostały ujęte w słowniku w głównej mierze występujących słów.
3. Kompletny słownik wszelkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji pozwala na odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.