Menu

Alinka Rybom pięknie błyszczą łuski - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364634130 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Riukimiuki Ingakku 
  • Wydawnictwo Tashka 
  • Ilość stron 16 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Poznaję świat z Alinką

Kto się stęsknił za Alinką? Tę sympatyczną dziewczynkę poznaliśmy nie tak znowu dawno temu, ale ci, którzy zdążyli się z nią zaprzyjaźnić, niewątpliwie ucieszą się z kolejnych książeczek o jej przygodach: „Rybom efektownie błyszczą łuski" i „Złotą gwiazdą kosmos mruga". Alinka pokazała już maluchom, czym jest deszcz, jakie grzyby rosną w lesie, a także zapoznała z warzywami i owocami. Tym razem Alinka spogląda na niebo i wodę, a wzrok dzieci podąża za jej spojrzeniem.
Jak atrakcyjne potrafią być niebo i morze! W jednym i drugim coś ślicznie się błyszczy. Wiecie, jak wypatrzyć gwiazdkę na nocnym niebie i rybkę w głębinach wody? Alinka to potrafi i ukazuje innym dzieciom, jak wygląda rakieta, którą można polecieć w kosmos, jak kometa, a jak księżyc. Zachęca maluchy do naśladowania odgłosu pluskających fal i szukania złocistych gwiazd.

Książeczki o Alince są tworzone dla malutkich rączek. Mają niewielki wymiar i kartonowe strony, co umożliwia luźną i długą zabawę. Kolorowe, wyraźne ilustracje przykują uwagę nawet najmłodszego, kilkumiesięcznego dziecka i pomogą w odróżnianiu pierwszych przedmiotów, a także ich nazywaniu. Tekst także został dobrany do możliwości odbioru maluchów: kilka króciutkich wierszowanych fraz (łatwych w zapamiętaniu) nakreśla temat przygody Alinki i zamyka opowiastkę.
Alinka wyśmienicie się sprawdzi jednocześnie jako kolejna po czarno-białych książeczkach lektura dla niemowlaków, jak i uzupełnienie biblioteczki starszych dzieci.

Recenzja: Urszula Zimoląg

ISBN: 9788364634130
Kod paskowy: 9788364634130
Autorzy: Riukimiuki Ingakku
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 32373
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 16
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x15.0cm
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.14
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.