Menu

Archiwum Burzowego Światła Tom 1 Dawca Przysięgi - Brandon Sanderson DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374808910 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Brandon Sanderson 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 560 
  • Rok wydania 2017 

Opis

W „Dawcy Przysięgi", trzecim tomie bestsellerowego Archiwum Burzowego Światła, ludzkość musi stawił czoło nowemu Spustoszeniu i powrotowi Pustkowców – wroga, którego liczebność jest spora, jak pragnienie zemsty.

Alethyjskie armie pod dowództwem Dalinara Kholina odniosły chwilowe zwycięstwo, jednak wartość była straszliwa: Parshendi przywołali gwałtowną Wielką Burzę, która teraz niszczy świat, a jej przejście uświadamia niegdyś spokojnym i potulnym parshmenom prawdziwą grozę ich trwającego dużo tysiącleci uwięzienia. Podczas desperackiej misji, aby ostrzec rodzinę przed nowym zagrożeniem, Kaladin Burzą Błogosławiony musi pogodzić się ze świadomością, iż ich gniew może być w pełni uzasadniony.

Wysoko w górach pond burzami, w wieży Urithiru, Shallan Davar bada cuda starożytnej twierdzy Świetlistych Rycerzy i odkrywa mroczne tajemnice kryjące się w jej głębinach. Dalinar zaś uświadamia sobie, iż jego święta misja zjednoczenia ojczystego Alethkaru miała zbyt ograniczony zasięg. Jeśli wszystkim narodom Rosharu nie uda się zapomnieć o krwawej przeszłości Dalinara, żeby się scalić – i o ile samemu Dalinarowi nie uda się stawić czoła tej przeszłości – choćby powrót Świetlistych Rycerzy nie zapobiegnie końcowi cywilizacji.

linia procesu: ARCHIWUM BURZOWEGO ŚWIATŁA
ISBN: 9788374808910
Kod paskowy: 9788374808910
Autorzy: Sanderson Brandon
Tłumaczenie: Studniarek Anna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 23120
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 560
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.0cm
Głębokość (mm): 35
Waga: 0.645
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.