Menu

ATALAYA GWIAZDOMORZE (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788370541828 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jaga Rydzewska 
  • Wydawnictwo SuperNowa 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2006 

Opis

Po brawurowej akcji na księżycu Sanyasin Wojownicy budzą się na wyspie, położonej w centrum anomalii infopola. Uwięzieni w obszarze nieciągłości razem z Obcymi, zostają poddani eksperymentom psychomorficznym.

niełatwe interakcje między członkami grupy Atalaya osiągają kulminację w spektakularnych konfliktach. Kulminacją tych działań jest przeskok do tajnej bazy enselinów, istniejącej w nadwymiarze temporalnym.

Tam bohaterowie rozdzielają się, by popaść w jeszcze obszerniejsze tarapaty. Czekają ich mrożące krew w żyłach przygody w podziemnym mieście obcej cywilizacji, niesłusznie lubianej za wymarłą. W tym miejscu, położonym poza normalnym kosmosem, po raz pierwszy zawodzą nadnaturalne moce Unicestwiacza.

Akcja powieści przenosi się z planety na planetę, a Wojownicy zostają wplątani w zawiłą sieć intryg, spisków i imperialnych konfliktów. Zemsta wzgardzonej kobiety o niewiele nie doprowadza do zagłady całej grupy Atalaya.

Po raz pierwszy w historii naukowcy wywołują ładny wybuch supernowej, który doprowadza do kataklizmu na skalę kosmiczną. Przywódca grupy ledwie uchodzi z życiem, kiedy wróg przypuszcza zmasowany psychoatak.

Czy pomimo niezliczonych przeszkód grupa Atalaya zdoła przetrwać i osiągnąć zamierzony cel? W poetykę postępowej space opery ubrana jest wielowątkowa, barwna, wciągająca akcja, to przyspieszająca zawrotnie, to znów zwalniająca dla nabrania oddechu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.