Menu

Berserkowie Tom 4 Thorgal Młodzieńcze Lata - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328116405 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Yann 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 48 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Czwarta część serii fantasy opowiadającej o młodzieńczych przygodach Thorgala, przybysza z gwiazd żyjącego pośród wikingów Północy.
Święto powitania lata w wiosce wikingów skończyło się tragicznie. Aaricia pozostała porwana, zniknęła także korona króla Gandalfa. Za okrętem uciekających łupieżców (enigmatycznej skjaldmö – dziewicy wojowniczki –, a także sprzymierzonych z nią berserków) rusza statek przystojnego wodza Sigurda. Nastoletni Thorgal i jego rówieśnik Nigürd przyłączają się do wyprawy pościgowej, która zawiedzie ich na dalekie wyspy pełne banitów i morderców. Tymczasem Gandalf postanawia nie dopuścić, by sędziowie z rady Althingu, ogólnowikińskiego wiecu, dowiedzieli się o jego porażce na święcie lata, a także o utracie królewskiej korony. Zaczyna czystkę – rozkazuje zabić wszelkich, którzy byli świadkami jego hańby...
Autorami linii Thorgal – Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier i rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną opowieść z uniwersum Thorgala – Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

ISBN: 9788328116405
Kod paskowy: 9788328116405
Autorzy: Yann
Kod wydawcy: 21795
liczba stron: 48
Format: 22.2x29.6
Głębokość (mm): 7
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.