Menu

CZERWIE DIUNY TW (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375103427 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Anderson Kevin J., Herbert Brian 
  • Wydawnictwo REBIS 
  • Ilość stron 600 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Oryginalną sagę Franka Herberta zamykają tomy: "Łowcy Diuny" i "Czerwie Diuny"
"Murbella zawrzała gniewem. -- Te stare postawy co rusz okazują się niewłaściwe -- powiedziała. -- Nie możemy przetrwać, po prostu uciekając albo mnożąc się szybciej, niżeli Omnius będzie w stanie nas zabijać. -- dużo sióstr uważa tak jak ja... To znaczy te, które jeszcze żyją. Przewodziłaś nam prawie ćwierć wieku i twoja polityka zawiodła. Większość Kapitularza jest martwa. Obecny kryzys zmusza nas do rozważenia nowych alternatyw. -- Starych alternatyw, chcesz powiedzieć -- rzekła Murbella. -- Mamy zbyt dużo pracy, żeby odświeżać ten przebrzmiały spór. Czy test identyfikacji genetycznej maskaradników jest już gotowy do rozprowadzenia? Nasi naukowcy mnóstwo tygodni badali trupy zmiennokształtnych i teraz musimy przesłać... -- Nie zmieniaj tematu, Matko Dowodząca! -- przerwała jej Kiria. -- Jeśli nie podejmiesz racjonalnej decyzji, jeśli nie widzisz, iż musimy się dostosować do okoliczności, to wyzywam cię na pojedynek o przywództwo."
Kralizek, przerażająca bitwa na końcu wszechświata, o której wiadomo było od tysięcy lat, zbliża się wielkimi krokami. Matka Dowodząca, Murbella, mobilizuje ludzi do walki o przetrwanie, borykając się z problemami politycznymi, zagrożeniem ze strony maskaradników i tarciami w łonie samego zgromadzenia kobiecego. Tymczasem dowodzona poprzez Duncana Idaho i Szienę Itaka po ćwierćwieczu nieprzerwanej ucieczki wpada w końcu w sieć diabolicznych łowców. Czy przebywający na pokładzie Kwisatz Haderach pozwoli wrogowi przechylić na jego stronę szalę zwycięstwa i doprowadzi do wyniszczenia rodzaju ludzkiego? Duncan, Bene Gesserit i ghole postaci z przeszłości podejmują ostatni rozpaczliwy wysiłek...

Autorzy: Brian Herbert, Kevin J. Anderson
Data premiery: 2012-05-22
EAN: 9788375103427
Format: 15x22,5 cm
liczba stron: 552
ISBN: 9788375103427
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2012
Wydawnictwo: Rebis

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.