Menu

Dom Hadesa t.4 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364297038 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Riordan Rick 
  • Wydawnictwo galeria książki 
  • Ilość stron 590 
  • Rok wydania 2013 

Opis

HAZEL STOI NA ROZDROŻU. Ona i cała załoga Argo II mogą powrócić do domu z posągiem Ateny Partenos i zapobiec wojnie między Obozem Herosów i Obozem Jupiter. Mogą też kontynuować wyprawę do Domu Hadesa, gdzie mają nadzieję otworzyć Wrota Śmierci, uwolnić Percy’ego i Annabeth z Tartaru i udaremnić potworom odradzanie się w świecie śmiertelników. Bez względu, jaką decyzję podejmą, muszą się spieszyć, bo czas ucieka. Gaja, krwiożercza Matka Ziemia, wyznaczyła 1 sierpnia na swój powrót do władzy.

ANNABETH I PERCY SĄ W ROZPACZLIWYM POŁOŻENIU. Jak przejdą poprzez cały Tartar? Głodni, spragnieni i obolali, wloką się w mroku przez trujące pustkowia, gdzie napotykają wciąż świeże potworności. Nie wiedzą, jak odnaleźć Wrota Śmierci, wiedzą tylko, iż po stronie Tartaru strzeże ich legion najpotężniejszych potworów Gai. Sami, we dwoje, nie zdołają ich pokonać.

Mimo tych strasznych, mrożących krew w żyłach okoliczności Hazel, Annabeth, Percy i reszta półbogów z Przepowiedni Siedmiorga są przekonani, jedynie jedno wyjście: porwać się na to, co wydaje się niemożliwe. Nie tylko dla siebie, ale dla wszelkich, których kochają. Nawet jeśli miłość okaże się najmocniej ryzykownym z wyborów.
Przyłącz się do półbogów stojących przed największym wyzwaniem w swym życiu.

linia procesu: OLIMPIJSCY HEROSI
ISBN: 9788364297038
Kod paskowy: 9788364297038
Autorzy: Riordan Rick
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 31083
liczba stron: 590
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 12.5x19.5cm
Głębokość (mm): 42
Waga: 0.54
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.