Menu

Dziedzic i błękitna krew - Wojciech Gosek (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380837829 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wojciech Gosek 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 278 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Bogowie, miejcie nad nami litość!

Druga część opowieści o losach władców Kontynentu, marzących o niezwykłych bogactwach Nowej Ziemi.

Znani korzystnie z poprzedniego tomu Dziedzica bohaterowie wracają, by dalej toczyć krwawą walkę o władzę nad Kontynentem i prawa do zysków z Nowej Ziemi. Chciwość, żądza i okrucieństwo napędzają zaczynającą się wojnę. Motorem działań części bohaterów jest jednak troska o rodzinę, przyjaźń, niewinna miłość lub chęć odwetu za krzywdy wyrządzone najbliższym. Każdy jest gotów walczyć, zawrzeć niestabilny i wątpliwy sojusz, czy choćby porzucić swą dawną tożsamość, jeśli miałoby to mu pomóc osiągnąć jego cel

Girley podniósł ogromny gliniany słój miodu i postawił go w pobliżu tronu Harolda. Król skinął na jednego ze strażników, żeby odchylił wieko i sprawdził zawartość. Strażnik bez słowa podszedł do słoja i zajrzał do środka. Na jego twarzy zagościło przerażenie.
– Co tam jest? – zapytał Harold, jednak nie doczekał się odpowiedzi. – Żołnierzu, co tam jest?!
Strażnik drżącym ruchem wsadził rękę do środka, następnie coś złapał i podniósł to do góry. W jednym momencie okrzyki strachu, przerażenia i zdziwienia przebiegły po Sali Audiencyjnej. Strażnik trzymał w ręce głowę

Wojciech Gosek – urodzony w 1999 roku mieszkaniec Siemianowic Śląskich, obecnie uczeń klasy maturalnej. Jego pasje to literatura, historia powszechna, a także polityka. Wolne chwile spędza na spotkaniach ze znajomymi, w kinie lub w domu z korzystną książką. "

ISBN: 9788380837829
Kod paskowy: 9788380837829
Autorzy: Gosek Wojciech
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 31464
ilość stron: 278
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.11
Format: 13.0x21.0cm
Głębokość (mm): 22
Waga: 0.33
Języki: polski
Wiek: 15-99 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.