Menu

Elementals Tom 1 Proroctwo cieni - Michelle Madow

Cechy produktu

  • ISBN 9788365740380 
  • Autor Michelle Madow 
  • Wydawnictwo Kobiece 

Opis

Pierwszy tom kolekcji Elementals, żywiołowej odpowiedzi na Harry’ego Pottera i Percy’ego Jacksona!
Nicole Cassidy zmuszona do zmiany miasta i szkoły nieprzewidzianie dowiaduje się, że jest wiedźmą. Jej nowi koledzy są potężnie zdziwieni tym, że nie wiedziała o swym pokrewieństwie z greckimi bogami, którym zawdzięcza niezwykłe umiejętności. Dziewczyna ma dużo do nadrobienia, bo lekcje w klasie ukrytej za biblioteką, nie zapowiadają się na nieskomplikowane. Reszta uczniów rewelacyjnie zna swoją historię i od dawna uczy się panowania nad swoimi mocami.
Kiedy na niebie pojawia się Kometa Olimpijska, Nicole i czterech uczniów zostają obdarzeni mocami żywiołów, ale zostaje też osłabiony portal, który chronił świat przed groźnymi potworami. Nicole, Kate, Chris, Blake i jego dziewczyna Danielle muszą stawić czoła Proroctwu, według którego wyłącznie oni mogą przywrócić równowagę światu. Zadanie byłoby dużo łatwiejsze, gdyby pomiędzy Nicole i Blakiem nie zaczęło się rozwijać gorące uczucie, które może przeszkodzić w wypełnieniu ich zadania.
Michelle Madow na nowo opowiada historię greckiej mitologii, przenosząc stare wierzenia do współczesnych czasów. Jej bohaterowie to zwykli uczniowie, którzy nieoczekiwanie odkrywają swoje przeznaczenie.
___
O autorce
Michelle Meadow mieszka na Florydzie, a do jej ulubionych aktywności należą podróże, czytanie, spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także jedzenie pizzy. Uwielbia musicale na Broadway’u i liczy na to, iż kiedyś wyruszy w podróż dookoła świata. Najlepiej sprzedająca się autorka fantasy według USA Today.

Tytuł oryginału: The Elementals Series #1 The prophecy of shadows
ISBN: 9788365740380
Kod paskowy: 9788365740380
Autorzy: Madow Michelle
Tłumaczenie: Kuczyńska-Szymala Daria
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 31514
Miejscowość: Białystok
ilość stron: 288
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.7x20.5
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.305
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.