Menu

Jesteś super chomiczku - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379152933 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Doinet Mymi 
  • Wydawnictwo Skrzat 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Ola jest dziewczynką, która rozumie mowę zwierząt. Tym razem pomaga swojemu koledze Julkowi odnaleźć chomika, który zaginął w domu.
Aby opanować i doskonalić trudną umiejętność czytania, Wydawnictwo Skrzat oferuje serię „Pierwsze Czytanki". Należą do niej m.in. Książeczki z kolekcji „Zwierzęta Oli". Zostały one przypisane do poziomu trzeciego, co oznacza, że są przeznaczone dla dzieci, które znają już wszystkie litery i czytają płynnie. Każda historia z tej kolekcji gromadzi nieco trudniejszy dłuższy tekst narratorski i prostszy - umieszczony w dymkach. Dziecko może przeczytać całość samodzielnie albo z podziałem na dwa głosy: tekst trudniejszy czyta ktoś dorosły, wypowiedzi w dymkach – dziecko. Taka lektura może być wówczas rewelacyjną zabawą dla dwojga. Książeczki z kolekcji „Zwierzęta Oli" nie są przypisane do konkretnego wieku. Rodzic sam zdecyduje, czy jego dziecko poradzi już sobie z zaproponowanym tekstem. Kolorowe ilustracje i ciekawa opowieść bez dwóch zdań zainteresują najmłodszych, a także pomogą w opanowaniu trudnej sztuki czytania.

Aby opanować i doskonalić skomplikowaną umiejętność czytania, Wydawnictwo Skrzat proponuje nową kolekcję „Pierwsze Czytanki". Należą do niej m.in. Książeczki z kolekcji „Zwierzęta Oli". Zostały one przypisane do poziomu trzeciego, co oznacza, że są asygnowane dla dzieci, które znają już wszystkie litery i czytają w miarę płynnie. Każda historia z tej kolekcji zawiera nieco trudniejszy dłuższy tekst narratorski i prostszy - umieszczony w chmurkach. Dziecko może przeczytać całość samodzielnie lub z podziałem na dwa głosy: tekst trudniejszy czyta ktoś dorosły, wypowiedzi w chmurkach – dziecko. Taka lektura może być wówczas nieprzeciętną zabawą dla dwojga. Książeczki z linii „Zwierzęta Oli" nie są przypisane do konkretnego wieku. Rodzic sam zdecyduje, czy jego dziecko poradzi już sobie z zaproponowanym tekstem. Kolorowe ilustracje i ciekawa opowieść na pewno zainteresują najmłodszych oraz pomogą w opanowaniu trudnej sztuki czytania.
kolekcja: „Uciekaj, tygrysku!", „Wracaj, króliczku!", „Nie płacz już, nieduży Rudzielcu!", „Nie bój się, misiu koalo!", „Odwagi, znikomy marynarzu!"
Ola jest dziewczynką, która rozumie mowę zwierząt. Tym razem pomaga swojemu koledze Julkowi odnaleźć chomika, który zaginął w domu.
Aby opanować i doskonalić trudną umiejętność czytania, Wydawnictwo Skrzat oferuje serię „Pierwsze Czytanki". Należą do niej m.in. Książeczki z linii „Zwierzęta Oli". Pozostały one przypisane do poziomu trzeciego, co oznacza, iż są asygnowane dla dzieci, które znają już wszystkie litery i czytają płynnie. Każda historia z tej kolekcji zawiera nieco trudniejszy dłuższy tekst narratorski, a także prostszy - umieszczony w dymkach. Dziecko może przeczytać całość samodzielnie albo z podziałem na dwa głosy: tekst trudniejszy czyta ktoś dorosły, wypowiedzi w dymkach – dziecko. Taka lektura może być wówczas idealną zabawą dla dwojga. Książeczki z kolekcji „Zwierzęta Oli" nie są przypisane do konkretnego wieku. Rodzic sam zdecyduje, czy jego dziecko poradzi już sobie z zaproponowanym tekstem. Kolorowe ilustracje i interesująca opowieść na pewno zainteresują najmłodszych i pomogą w opanowaniu skomplikowanej sztuki czytania.

Podtytuł: Pierwsze czytanki poziom 3
Tytuł oryginału: Tu es super, Petit Hamster!
linia cyklu: ZWIERZĘTA OLI
ISBN: 9788379152933
Kod paskowy: 9788379152933
Autorzy: Doinet Mymi
Tłumaczenie: Wicher Barbara
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 24706
Miejscowość: Kraków
liczba stron: 32
Oprawa: Kartonowa Foliowana
PKWiU: 58.11.13.0
Format: 14.5x19.0cm
Głębokość (mm): 5
Waga: 0.11
Język oryginału: francuski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.