Menu

Karmazynowa korona Siedem Królestw Księga 4 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788362170616 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Williams Cinda 
  • Wydawnictwo Galeria Książki 
  • Ilość stron 670 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Tysiąc lat temu dwoje młodych kochanków pozostało zdradzonych – dla Algera Waterlowa oznaczało to śmierć, dla Hanalei, królowej Fells, życie bez miłości. Teraz ponownie królestwo Fells zdaje się drżeć w posadach. Młoda królowa Raisa ana’Marianna ma poważne problemy z utrzymaniem pokoju choćby w murach własnego zamku. Napięcia między czarownikami a klanami sięgnęły zenitu. W sytuacji, gdy sąsiednie królestwa próbują użyć wewnętrzne waśnie w Fells do własnych celów, Raisa liczy na zjednoczenie swego ludu przeciwko wspólnemu wrogowi. Lecz tak samo groźnym przeciwnikiem może być ten, którego królowa darzy uczuciem. Poruszanie się wśród meandrów polityki nigdy jeszcze nie było tak niebezpieczne, a dawny herszt ulicznego gangu Han Alister wydaje się wzbudzać wrogość równocześnie klanów, jak i czarowników. Jego jedynym sojusznikiem jest Raisa. Han nie potrafi oprzeć się uczuciom.
wobec niej, choć wie, iż to igranie z ogniem. Niebawem Han odkrywa tajemnicę, uważaną za dawno zapomnianą – informację o takiej mocy, iż może zjednoczyć ludność Fells. Czy zabierze ten sekret do grobu, nie zdążywszy go wykorzystać? Wstrząsająca prawda przysłonięta powtarzanymi poprzez tysiąc lat kłamstwami w końcu wychodzi na jaw w tym efektownym zakończeniu serii o Siedmiu Królestwach.

linia cyklu: SIEDEM KRÓLESTW
ISBN: 9788362170616
Kod paskowy: 9788362170616
Autorzy: Chima Cinda Williams
Tłumaczenie: Dziewońska Dorota
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 31083
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 672
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x21.0cm
Głębokość (mm): 42
Waga: 0.63
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.