Menu

Kolekcja pośmiertnych portretów - Maciek Jakubski (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380836334 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Maciek Jakubski 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Nie da się zabić tego, co nie żyje!

Koniec życia nie za każdym razem oznacza śmierć (no chyba że ktoś akurat odrąbał ci głowę toporem). Czasami można zatrzymać się gdzieś między. Taki stan ma swoje oczywiste plusy, lecz też minusy, o czym przekonał się na własnej skórze Alkkenstan. Czarodziej, nie chcąc pogodzić się ze swym nowym stanem, postanowił udać się po pomoc do dawno niewidzianego przyjaciela, którego profesja miała mu pomóc wrócić do świata (w pełni) żywych. Ta droga okazała się jednak pokaźnie dłuższa i trudniejsza, aniżeli Alkkenstan początkowo sądził
Chcecie wybrać się razem z nim w niezwykłą podróż, pełną wrażeń i nieraz czarnego humoru? Przyprawioną odrobiną innowacji, szczyptą krasnoludzkiego steampunku i krztyną karkonoskich legend? Odwróćcie książkę i otwórzcie ją na pierwszej stronie!

Stało się oczywiste, iż sterowiec się rozbije. Afjara krzyknęła. Raz i drugi, a potem jej krzyk przeszedł w jeden długi, bezustanny wrzask, choć złodziejka była osobą, którą jako ostatnią można było podejrzewać o panikę w sytuacjach ekstremalnych. Nyteshad trzymający się schodów przeklinał pod nosem. Spokój zachował tylko przytulony do relingu Alkkenstan, który zaśmiał się głośno i krzyknął do nekromanty:
– Nie da się zabić tego, co nie żyje!

Maciek Jakubski

Rocznik 1976. Zaczynał przygodę z pisaniem jako dziennikarz: był redaktorem „CD-Action", na łamach którego występował pod pseudonimem eld, dla sportu pisze na Gol24.pl i publikuje felietony w „Retro". Linia pośmiertnych portretów to jego literacki debiut. W swej powieści chciał złamać szablony konwencjonalnej fantastyki – gatunku, którym kiedyś się fascynował.

ISBN: 9788380836334
Kod paskowy: 9788380836334
Autorzy: Jakubski Maciek
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31464
ilość stron: 360
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.11
Format: 12.0x20.0cm
Głębokość (mm): 28
Waga: 0.365
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.