Menu

Komornik #2 Rewers - Michał Gołkowski (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379642335 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Michał Gołkowski 
  • Wydawnictwo Fabryka Słów 
  • Ilość stron 488 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Najjaśniejszy lśnienie zawsze rzuca najgłębszy cień.
Tam, gdzie nie sięga światło Łaski Pańskiej, rozciągają się jałowe pustkowia spowitego w wieczną, zimną noc Rewersu. Zatrzymana w pół obrotu Ziemia zastygła w terminalnym pacie między siłami Dobra i Zła.
Wraz z Ezekielem Siódmym odważ się wejść tam, gdzie obawiają się stąpać nawet Aniołowie. Znajdź w sobie siłę, by spojrzeć w twarz temu, co od zawsze czaiło się pod twoim łóżkiem.
Apokalipsa, owszem, nie udała się co do tego nikt nie ma wątpliwości.
teraz okazuje się, jak kolosalne były rozmiary zaniedbań.
Komornik, jak wszystkie książki Gołkowskiego, jest piekielnie interesujący. Tak niezwykle, że do ostatniej strony dociera się z żałosnym skowytem Jak to?! Już koniec?!() Podsumowując - oto książka z gatunku must-have dla każdego miłośnika fantasy i postapo.
paradoks.net.pl
Komornik to bezpretensjonalna, lecz nieodmóżdżająca makabreska, która niejednokrotnie przywołuje uśmiech, a czasami zimny dreszcz. Warto przeczytać i poczekać na kolejne tomy.
gram.pl
Naprawdę dawno nie czytałem książki, która pozytywnie zaskakuje pomysłem na uniwersum i obrazem głównego bohatera. Autor bez wątpienia wnosi na nasz rynek niezwykle dużo świeżości pisząc nad wyraz atrakcyjnie, barwnie i jeśli trzeba - brutalnie.
Kochamksiązki.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.