Menu

Kroniki Wardstone. Tom 12. Alice (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376864457 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Justyna Drzewicka 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Jaguar 
  • Ilość stron 408 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Nila i jej młodsza siostra Alla obdarzone są niezwykłymi mocami: Nila posiada zdolność leczenia wszelkich chorób, Alla natomiast potrafi zapanować nad każdym zwierzęciem, a dodatkowo jest Gwarkiem – wystarczy, żeby usłyszała jedno zdanie w obcym języku, a już potrafi płynnie się nim posługiwać. Dzieci obdarzone tak niesłychanym darem nazywano Niepowszednimi. Rodzili się szczególnie rzadko, więc stanowili cenny łup dla handlarzy ludźmi.
podczas konnej przejażdżki Nila i jej siostra zostały schwytane przez Okrutnych Złotników, bezwzględnych łowców, zamierzających doprowadzić Niepowszednich na Targ Niewolników w Łoterskim Krańcu. Wraz z Samborem – Unikiem mającym wybitną zdolność walki, Źrenicznikiem Dalko, dostrzegającym najmniejszy szczegół z obszernej odległości i Wodniczką, wytrzymującą pod wodą poprzez dużo minut, próbują wyrwać się z łap handlarzy zanim dotrą do miejsca, w którym prawdopodobnie czeka ich śmierć.
Justyna Drzewicka zabiera czytelnika w fascynujący świat fantazji. Porywająca fabuła wciąga odbiorcę już od pierwszych stron, sprawiając, iż utożsamia się z bohaterami i pragnie wraz z nimi przeżywać wszystkie pasjonujące przygody. Powieść, napisaną kolorowym językiem, wzbogacają komponenty graficzne.

ISBN: 9788376864457
Kod paskowy: 9788376864457
Autorzy: Drzewicka Justyna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30506
ilość stron: 408
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11
Format: 13.5x20.0cm
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.415
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.