Menu

Księżniczka Bulaw - John Ringo (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374181457 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Ringo John 
  • Wydawnictwo Isa 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2007 

Opis

Gospodynie domowe gotowe na wszystko w starciu z krwiożerczymi demonami!
Policyjne dochodzenia, którym towarzyszą „szczególne okoliczności" – niezwykłe, nieprawdopodobne, paranormalne zjawiska.
Barbara Everette, gospodyni domowa z minimalnego miasteczka w stanie Missisipi, wiedzie wręcz wspaniałe życie. Znakomity mąż, świetne dzieci, błyskotliwy dom, niezachwiana chrześcijańska wiara... Barbara doskonale gotuje, sprząta, znakomicie radzi sobie ze wszystkimi trudami współczesnego życia na przedmieściach. Dba o własne dzieci, prowadzi zajęcia pozaszkolne dla lokalnej społeczności, naucza kung-fu w miejscowym dojo... Wszystko układa się idealnie. Jednak wyśmienite życia ma swoją cenę i przychodzi dzień, kiedy Barbara ma dosyć wszelkiego. Musi złapać oddech, oderwać się choćby na weekend od codziennej rutyny. Bóg z całą pewnością to rozumie. Nigdzie przecież nie napisano, że powinna być niewolnicą. Pomachawszy więc na pożegnanie uległemu, nieporadnemu w zajęciach domowych mężowi, Barbara opuszcza dom na parę dni w poszukiwaniu odrobiny spokoju. Przy okazji zamierza zaspokoić apetyt na autentyczne kajuńskie jedzenie.
W najświeższej sprawie detektywa sierżanta Kelly’ego Lockharta z wydziału zabójstw policji w Nowym Orleanie sytuacja jest wyśmienicie przejrzysta: ani jednego podejrzanego. A przecież, biorąc pod uwagę ślady DNA na wielu zwłokach, sprawców powinno być co najmniej pięciu, może sześciu. Ponadto jedyny pokaźniejszy trop – tajemnicza rybia łuska – zaginął w laboratorium kryminalistycznym FBI. Dopiero stara jasnowidzka podpowiada policjantowi, żeby pojechał na bayou, do bagnistej krainy kajuńskiej kultury na południu USA, i tam rozejrzał się za pewnym zaginionym alfonsem. Wiedźma każe mu też trzymać się blisko jakiejś enigmatycznej „Księżniczki", w przeciwnym razie grozi mu bowiem śmierć.
Barbara i Kelly zmierzają więc na spotkanie, kierowani ręką losu i wolą Boga. Na bagnach kajuńskiego bayou gotuje się coś więcej niż jambalaya... Żadne z nich jeszcze nie wie, iż sprawie Rozpruwaczy z bayou towarzyszą „szczególne okoliczności". Informacje techniczne: Autor: John Ringo Stan: nowa, nieczytana Oprawa: miękka Rok wydania: 2007 ISBN 978-83-7418-145-7 Stron: 352 rozmiary (mm): 135x205

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.