Menu

Łowca czterech żywiołów - Agata Adamska (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380832459 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Agata Adamska 
  • Wydawnictwo NOVAE RES 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Idąc na test zdolności magicznych, Aeryla Valnes jest przekonana, że okaże się, że podobnie jak jej rodzice nie ma żadnych predyspozycji. Jakiż szok przeżywa, gdy okazuje się, iż ma niesłychane umiejętności panowania nad wszystkimi żywiołami.

Aeryla jest niczym huragan, który pustoszy wszystko na swej drodze i za to ją kocham! Bo dzięki niej ta książka jest tak nieprzewidywalna. Dziewczyna sarkazm opanowała do perfekcji, jej cięte riposty wywołują uśmiech na twarzy, a cała historia jest okraszona odpowiednią dawką magii. „Łowca Czterech Żywiołów" to gwarancja prawidłowej zabawy!

Monika Szulc
www.ksiazkimoni.blogspot.com

Pani Agata Adamska napisała rewelacyjną powieść, a także rozpoczęła intrygująco zapowiadający się proces, który pochłonie niejednego czytelnika. Przygotujcie się na porażające, magiczne przygody z grupką osobliwego towarzystwa.

Marta Musialska
www.wachajac-ksiazki.pl


Agata Adamska

Pochodzi z Ełku. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku zarządzanie. Pracowała poprzez 4 lata w centrali jednego z gdańskich banków jako konsultant infolinii, a potem młodszy specjalista do spraw obsługi partnerów. Na stałe mieszka w Gdyni.

Lubi podróżować i czytać fantastykę.

„Łowca Czterech Żywiołów" jest jej debiutem. Aktualnie pisze drugą część procesu.

ISBN: 9788380832459
Kod paskowy: 9788380832459
Autorzy: Adamska Agata
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 31464
Miejscowość: Gdynia
liczba stron: 336
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.11
Format: 13.0x21.0cm
Głębokość (mm): 26
Waga: 0.4
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.