Menu

Ludzie z Cukru (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380836877 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Bogusław Sabuda 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 294 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Co byś zrobił, gdybyś któregoś razu obudził się osiemdziesiąt osiem lat później – w nowym, obcym świecie?

To nie sen, to rzeczywistość – nowa i obca; nowy, choć ten sam świat, tylko osiemdziesiąt osiem lat później. Cezary w nieodgadniony sposób trafia do przyszłości, gdzie wszystko ograniczone jest do koniecznego minimum. Ludzie nie muszą spać – dzięki temu mogą pracować więcej i są sprawniejsi. Mieszkają w idealnie czystych mieszkaniach, wyposażonych w postępowe urządzenia, a ich codzienność usprawniają świeże technologie i wynalazki. Bohater dowiaduje się, że ostatnim etapem rozwoju człowieka staje się jego umysł, którym każdy potrafi posługiwać się coraz lepiej.
Nie godząc się na codzienność, którą gardzi, usiłuje rozwikłać zagadkę swej podróży w czasie i wrócić do dawnego życia. Po drodze odkrywa nieoczekiwane skutki wydarzeń i stara się nauczyć nowego świata. A może musi zrobić coś więcej, aby z niego powrócić? Zmienić przeszłość, by wpłynąć na przyszłość.

Starałem się odgonić wszystkie myśli. Chciałem mieć to już za sobą. Przeszedł mnie zimny dreszcz. Dygotałem coraz bardziej, zęby szczękały z każdym kolejnym krokiem. Nie było to zwykłe uczucie zimna. Mróz nie był na tyle siarczysty, żeby pozbawić mnie świadomości ciepła od promieni słońca, które wzeszło na prawidłowe. To strach przed tym, co zamierzałem zrobić

ISBN: 9788380836877
Kod paskowy: 9788380836877
Autorzy: Sabuda Bogusław
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31464
ilość stron: 294
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.11
Format: 12.3x19.4
Głębokość (mm): 18
Waga: 0.304
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.