Menu

LUNA NÓW UCZTA WYOBRAŹNI - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374806442 
  • Oprawa twarda 
  • Autor McDonald Ian 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 364 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Po misternie utkanych fabułach z ciekawym spojrzeniem na przyszłość krajów takich, jak Indie, Brazylia i Turcja, Ian McDonald zwrócił się ku Księżycowi. Luna to wciągający thriller o pięciu rodzinnych korporacjach uwikłanych w zaciętą walkę o hegemonię nad bezkompromisowym księżycowym środowiskiem. Na Księżycu łatwo zginąć, lecz dzięki bogactwu jego złóż tak samo łatwo się tu dorobić. To fantastyka, która genialnie przemówi tak do miłośników Kima Stanley’a Robinsona, jak Kena Macleoda.
Ten pierwszy tom z planowanych dwóch zrobi z Księżycem to samo, co Rzeka Bogów z Indiami, a Dom Derwiszy z Turcją – odmaluje barwną, energiczną, znakomitą, a jednocześnie wiarygodną przyszłość.


Ian McDonald to jeden z najkorzystniejszych autorów fantastyki naukowej na świecie. Jego powieści są przemyślne, mądre i nie cofają się przed niczym ( ) idealnie oświecając i bawiąc.
Kim Stanley Robinson

Przeczytam wszystko, co ten człowiek napisze – jest w tej branży najmocniej niedocenionym geniuszem.
Cory Doctorow

Luna. Nów to świat atrakcyjnie i misternie utkany z materii, która mogłaby wydać się fantastyczno-naukowym banałem. Jest wiarygodny i zmuszający do namysłu. Nieprzeciętna robota.
Sci-Fi Now

Wyobraźcie sobie "Drogę poprzez Układ Słoneczny" Bena Bovy skrzyżowaną z powieścią "Luna to ascetyczna pani" Heinleina, ale wszystko to na nowo przemyślane w XXI wieku, z podkręconym, bardziej globalnym kolorytem – to wam da pojęcie, jaka jest "Luna". Widzę przed tą książką świetlaną przyszłość i deszcz nominacji. Gorąco polecam.
SFF World

"Luna" to niesamowita powieść. Nieprzeciętnie pomyślana, bardzo obrazowa, a to wszystko i tak nie jest w stanie przyćmić pełnokrwistych postaci. Powieść, która uwydatnia się w tak nadzwyczajnym dla science-fiction roku.

Tytuł oryginału: Luna: new moon
seria procesu: UCZTA WYOBRAŹNI
ISBN: 9788374806442
Kod paskowy: 9788374806442
Autorzy: McDonald Ian
Tłumaczenie: Próchniewicz Wojciech M.
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 23120
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 368
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x21.0cm
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.51
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.