Menu

Magia zabija (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379641031 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Ilona Andrews 
  • Wydawnictwo Fabryka Słów 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Atlanta, nękana przez wojny między magią i technologia, nigdy nie była tak zabójczo niebezpieczna.
Kate Daniels opuszcza Zakon Rycerzy Miłosiernej Pomocy, lecz wciąż siedzi po uszy w paranormalnych problemach. A raczej będzie, jeśli przekona kogoś, aby ją zatrudnił. Rozkręcenie własnej działalności jest trudniejsze, niżeli myślała. W dodatku Zakon szarga jej dobre imię, a wielu potencjalnych zleceniodawców boi się narazić Władcy Bestii, który jest towarzyszem Kate.
Kiedy więc najpotężniejszy w Atlancie Pan Umarłych prosi o pomoc, dziewczyna natychmiast chwyta okazję, aby zarobić. Okazuje się jednak, że nie będzie to proste zadanie. Kate musi poradzić sobie z nim szybko, inaczej miasto i jej najbliżsi zapłacą najwyższą cenę ...

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
semi - Wystawiona 4 lata temu
Ilona Andrews to duet autorski o niesamowitym talencie – każda z ich książek jest fenomenalna i porywająca. „Magia zabija” nie jest wyjątkiem. Wciągająca, zaskakująca, pełna zwrotów akcji oraz niesamowitych pomysłów, czerpiących inspirację ze wszystkich zakątków świata. A ci bohaterowie! Są po prostu cudownie skonstruowani – zabawni, pewni siebie, pełnowymiarowi, nieco narwani, ale dążący do celu, od razu budzący u czytelnika sympatię. Nie da się ich nie polubić. W dodatku istotny jest fakt, iż autorzy nie skupiają się tylko na głównych postaciach – drugoplanowi bohaterowie są równie dokładnie zarysowani, nie są tylko tłem. O każdym z nich mogłaby powstać osobna rewelacyjna książka. A tu mamy ich wszystkich w jednej powieści – skondensowana niesamowitość! Polecam serdecznie – historia wciąga od pierwszych stron, nie pozwalając się oderwać. Koniecznie trzeba przeczytać. Polecam! :)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.