Menu

Miś Maksa - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką - Szczęśliwego Nowego Roku (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377760925 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Barbro Lindgren 
  • Wydawnictwo Zakamarki 
  • Ilość stron 16 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Maks ma misia. Ukochanego. Jak wyrazić mu swoje uczucia? Można dać mu buzi. A może polizać go albo ugryźć? Nagle – miś wpada do nocnika! Całe szczęście w pobliżu jest piesek, który biegnie mu na ratunek. Czy jednak bohaterski piesek też żeby trochę nie nabroił...?

Każda książeczka o Maksie to pełne dramatyzmu zdarzenie z życia niewielkiego chłopca. Towarzyszy mu piesek, który raz pomaga Maksowi wyjść z opresji, raz mu się psoci, a kiedy indziej broi razem z nim. W niełatwych momentach pojawia się mama, która wie, kiedy utulić, a kiedy skarcić. Maks ma swój charakterek – jak każde dziecko potrafi się złościć i dochodzić swych racji.

Pełne humoru i szelmowskiego uroku ilustracje Evy Eriksson spełniają warunek prostoty i przezroczystości koniecznej dla odbioru ich przez dziecko, a jednocześnie potrafią po mistrzowsku pokazać dziecięce uczucia i nastroje.

Tekst Barbro Lindgren – w zamyśle jak najprostszy, bo jak najbliższy językowi dziecka – to prawidłowy punkt wyjścia do dynamicznego czytania i oglądania książeczek z dziećmi. A zabawa jest przy tym przednia! Autorka, znana w Polsce na dodatek z książek o Bolusiu, otrzymała w 2014 roku prestiżową Nagrodę im. Astrid Lindgren (ALMA).

Tytuł oryginału: Max nalle
kolekcja cyklu: MAKS
ISBN: 9788377760925
Kod paskowy: 9788377760925
Autorzy: Lindgren Barbro
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 30969
Miejscowość: Poznań
Oprawa: Kartonowa
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x16.0cm
Język oryginału: szwedzki
Języki: polski

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.