Menu

Misja 100 T.2 Dzień 21 wyd. serialowe (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380741973 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Kass Morgan 
  • Wydawnictwo Bukowy Las 
  • Ilość stron 264 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Druga część procesu Misja 100, który zainspirował twórców lubianego serialu The 100 Kass Morgan w kolejnej powieści z procesu powoduje, iż czytelnikowi zaczyna żywiej bić serce: ujawnia tajemnice z przeszłości, stawia bohaterów przed wyzwaniami i sprawdza, czy ich uczucia przetrwają w nowej rzeczywistości.

Stu zesłańców walczy o przeżycie, wiedząc, iż uda im się to tylko dzięki solidarności. Od lądowania misji stu na porzuconej niegdyś Ziemi minęło już 21 dni. Są pierwszymi od stuleci ludźmi, którzy postawili stopę na ojczystej planecie, a przynajmniej tak im się dotąd wydawało… Wells usiłuje przekonać zesłańców, aby wspólnie stawili czoło nieznanym wrogom.

Clarke wyrusza na Mount Weather w poszukiwaniu innych przybyszów z Kolonii, a Bellamy chce za wszelką cenę uratować siostrę. Tymczasem na statku Glass musi wybrać pomiędzy miłością swego życia a… życiem.

"Mroczna i zagadkowa… Połączenie Władcy much, W otchłani i Igrzysk śmierci." BOOKLIST "Morgan utkała z wątków popkultury i polityki dziełko, które czyta się z zapartym tchem." SLJ Za produkcję wersji telewizyjnej (w USA pokazywany jest już trzeci sezon serialu) odpowiada ekipa stojąca za sukcesem Pamiętników wampirów i Plotkary.

W przygotowaniu trzecia część cyklu pt. Homecoming (Powrót)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.