Menu

Nimfa - Prosińska Agata Julia DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380837201 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Agata Julia Prosińska 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 356 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Zadaj sobie pytanie: Ty zawładniesz Eterem czy on Tobą?

Bernard Oaken po pamiętnych wakacjach w Shieldaig wraca do domu w Cambridge. Niezwykłe wydarzenia, których był uczestnikiem latem, posiadają swój dalszy ciąg. Sprawy przybierają niezbyt fortunny obrót. Odżywają dawne kłopoty w szkole, do których dochodzi jeden nowy, przeuroczy, co kłopotliwy: Autumn będzie dzisiaj jego koleżanką z ławki. Stanie się to źródłem wielu plotek i intryg, jednak Strażnik i sylfida będą mieli groźniejszych przeciwników aniżeli szkolni koledzy. Będą musieli stawić czoła Zakonowi Edynburskiemu – zagadkowej organizacji, której ani proweniencja, ani intencje nie są do końca znane

– Zakon Edynburski wzywa mężczyzny Oakena na próbę – powiedział jednakowo pozbawionym emocji głosem jak Thain i Quentin. Myślałem, że wyłącznie oni są tacy oziębli. Być może wszyscy członkowie Zakonu wydawali się pozbawieni uczuć, niczym Duchy?
– Tak szybko? Nie widzi pan, że właśnie robiłem sobie maseczkę upiększającą? – burknąłem, gdy wzrok chłopaka zatrzymał się na mojej twarzy.
– To nie pora na żarty, Bernardzie – skarciła mnie Rían, jednak w jej głosie usłyszałem zmartwienie.
Wytarłem ostentacyjnie twarz ze śmietany i położyłem z hukiem, o ile to był huk, ścierkę na stół. Zakonnik się nie poruszył. Nosiło mnie z powodu tego, co zrobili Autumn. Pamiętałem jednak słowa Thaina.
Potrzebowaliśmy ich bardziej niż oni nas.

Agata Julia Prosińska - urodzona 15.02.1999 roku w Gołdapi, dumna mieszkanka Mazur Garbatych. Pierwsze próby literackie podjęła już jako pięciolatka. W 2009 roku wygrała konkurs plastyczno-literacki zorganizowany poprzez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną, a także Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną w Olecku pod nazwą „Moja pierwsza książka" (napisała i zilustrowała opowiadanie pod tytułem „Elly McDonald").
Agata pisze powieści, sztuki teatralne oraz wiersze. Kiedy nie pisze, rysuje portrety, czyta książki, ogląda filmy i seriale oraz lepi figurki z plasteliny. Interesuje się ponadto filozofią. Prowadzi także stronę internetową (www.agprosinska.com) w języku polskim i angielskim, gdzie zamieszcza swoją twórczość i recenzuje filmy i książki.

ISBN: 9788380837201
Autorzy: Prosińska Agata Julia
Format: 12.3x19.4
Głębokość (mm): 21
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.