Menu

Początek Złota Góra Opowieść O Vodimorze Tom 4 - Maciej Sobczak

Cechy produktu

  • ISBN 9788381592062 
  • Wydawnictwo Poligraf 

Opis

Złota Góra to wielkie miasto-państwo, które stanęło w obliczu napaści złowrogich Goplan. Vodimore wraz z przyjaciółmi, w trakcie poszukiwania swej tożsamości, poznaje mroczne tajemnice miasta, za którymi kryją się siły ciemności.

Życie bohaterów wydaje się zagrożone... Wartka akcja, intrygi i zawiłe historie znajdują swój finał w tomie kończącym trzyczęściową sagę \"Początek\" z \"Opowieści o Vodimorze\". Zarówno tę część, jak i poprzednie można czytać jako odrębne historie albo, sięgając po wcześniejsze wydania z tego cyklu, po kolei, poznając w pełni niesamowite losy jej bohaterów.

Część trzecia sagi pt. \"Złota Góra\" to także próba przedstawienia legendy miasta, które ma w swym herbie białego konia. \"W klatce znajdowała się jakaś postać, a na tle ciemnego nocnego nieba wydawała się klarowna.

Kiedy wpatrywał się w nią i zastanawiał, czy to sen, a może iluzja, usłyszał wyraźnie pytanie: - Masz jakieś plany? - Po co planować, skoro nie wiem, czy jutro nie zostanę skrócony o głowę? - mruknął zaspany Vodimore.

- Mam dla ciebie trzy propozycje do wyboru - oznajmiła tajemnicza postać. - Ten, który układa plany, pierwszy stara się ułożyć nadzwyczajnie, drugi przynajmniej tak, by nie był gorszy od pierwszego, natomiast trzeci… - Co trzeci? - Ten jest spontaniczny z nutką fantazji.

- Usłyszał jeszcze. - Uważaj na sztylet i pierścień.\"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.