Menu

Rada mniejszości - Kate Griffin (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374806084 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Griffin Kate 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 480 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Matthew Swift, czarnokiężnik i Nocny Burmistrz, panuje nad sytuacją. Tak przynajmniej lubi sobie wyobrażać. Ale w Londynie, jak to w Londynie, nigdy nie brakuje problemów. Spożycie narkotyków utrzymuje się na wysokim poziomie. Nastoletni wandale odstraszają inwestorów. Rośnie w dodatku ilość przestępstw z użyciem przemocy. W swym czasie Matthew Swifta nic by to nie obchodziło,teraz to on musi posprzątać ten bałagan.
ponadto na rynku pojawił się nowy narkotyk, pył wróżek, kórego produkcja polega na zamianie ludzi w chodzące laboratoria chemiczne, na nastoletnich wandali poluje mistyczna istota, a drobni przestępcy Londynu zaczynają umierać z magicznych powodów.
momentalnie staje się jasne, że uporanie się z tymi problemami jest zadaniem Swifta. Chociaż ktoś wyraźnie chce go pouczać, jak powinien wykonywać swoje obowiązki. Swift musi się zorientować, kto stoi za falą przestępczości, a kto próbuje ingerować w jego pracę. Ma wielu starych wrogów i tylko garstkę przyjaciół. Jeśli chce uratować Londyn przed wzbierającą falą krwi, musi ekspresowo się nauczyć odróżniać ich od siebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.