Menu

RYCERZ SIEDMIU KRÓLESTW - PREQUEL GRY O TRON (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381162159 
  • Oprawa twarda 
  • Autor George R. R. Martin 
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Bogato ilustrowany, luksusowy prequel Gry o tron
Rycerz Siedmiu Królestw to prawdziwa gratka dla wszelkich entuzjastów George'a R.R. Martina i jego Gry o tron. Osadzone w świecie procesu Pieśń Lodu i Ognia trzy minipowieści (Wędrowny rycerz, Zaprzysiężony miecz, tajemniczy rycerz) prezentują wszystko to, co przyniosło autorowi światową sławę - fascynującą "rycerską" fabułę, nakreślone wiarygodnie psychologicznie postaci, rubaszny humor i niespodziane zwroty akcji, a wszystko to okraszone odrobiną unoszącej się nad krainami Westeros smoczej magii.
Rycerskie turnieje, zhańbione damy, dworskie intrygi - to codzienne życie młodzieńca imieniem Dunk, który po śmierci swego rycerza wyrusza na turniej w poszukiwaniu sławy i honoru, nie wiedząc, iż świat nie jest gotowy na przyjęcie kogoś, kto dotrzymuje przysiąg. W kolejnych częściach Dunk, a także jego kumpel Jajo (późniejszy Aegon V Targaryen, książę Westeros, król i obrońca królestwa) wmieszają się w konflikt ser Eustace'a Osgreya ze Standfast z lady Webber z Zimnej Fosy i przybędą na ślub lorda Ambrose'a Butterwella z Białych Murów, gdzie Dunk stanie do turnieju jako enigmatyczny Rycerz, nieświadomy prawdziwego charakteru rozgrywających się wydarzeń...

ISBN: 9788381162159
Kod paskowy: 9788381162159
Autorzy: Martin George R.R.
Kod wydawcy: 23401
Miejscowość: Poznań
liczba stron: 400
Oprawa: Twarda z obwolutą
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 16.0x23.9
Głębokość (mm): 31
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.