Menu

Saga Księżycowa. Tom 3. Cress (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365830760 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Marissa Meyer 
  • Wydawnictwo Papierowy Księżyc 
  • Ilość stron 548 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Saga Księżycowa to hit, który zachwycił czytelników na całym świecie! Baśniowo-futurystyczna opowieść, w której Kopciuszek spotyka Czerwonego Kapturka, a Roszpunka Kapitana Hana Solo! Po raz pierwszy w Polsce - pełne wydanie w oryginalnej szacie graficznej.

W trzeciej części bestsellerowej Sagi Księżycowej, Cinder, Scarlet, Wilk i Kapitan Thorne łączą swoje siły, aby obalić rządy okrutnej królowej Levany. Chcą uratować świat i obsadzić na tronie Luny jego prawowitą księżniczkę.

Ich nadzieją staje się Cress, lunarska skorupa, zamknięta od siedmiu lat w satelicie, niczym Roszpunka w swej wieży. Czas w odosobnieniu sprawił, że Cress jest nieprzeciętnym hakerem. Niestety, została zmuszona do pracy dla Królowej Levany i właśnie otrzymała rozkaz wyśledzenia Cinder i jej przystojnego wspólnika.

Roszpunka z przyszłości nie czeka na ratunek, lecz sama go znajduje. Na bieżąco śledzi bowiem losy poszukiwanych uciekinierów: Cinder, Scarlet oraz Kapitana Thorne'a. Kiedy udaje się jej nawiązać kontakt i poprosić o pomoc w ucieczce, wszystko idzie zupełnie nie tak jak powinno.

Upadek z gwiazd na Ziemię nie mógł być bardziej bolesny jak i dosłowny. Bez wątpienia szykuje się w świecie bohaterów wojna pomiędzy Ziemią a Księżycem. Jaką rolę w tym wszystkim odegra Cress?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.