Menu

Schronienie Tom 6. Trud i cierpienie (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378185758 
  • Oprawa miękka 
  • Autor David Weber 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 848 
  • Rok wydania 2014 

Opis

SZÓSTY TOM procesu „SCHRONIENIE"
Wojna domowa z religijnymi fanatykami, głód i chaos – jak zapobiec upadkowi republiki?
Kościół Boga Oczekiwanego panował nierozłącznie nad wszystkimi domenami Schronienia. Po wielu stuleciach zastoju wyspiarskie królestwo Charisu zaczęło kwestionować edykty Kościoła Matki – zachęcane do tego poprzez enigmatycznego mnicha-wojownika Merlina Athrawesa.
Ogłoszenie przez Charis deklaracji niepodległości wywołuje krwawy konflikt, a Republika Siddarmarku pogrąża się w chaosie. Bunt przeciw Lordowi Protektorowi doprowadza do wojny domowej.
Cesarz Cayleb z Charisu, jego żona Sharleyan i zaufany Merlin Athrawes próbują ocalić dawną republikę od głodu, posyłając z transportami żywności kolejne oddziały wojska, posiadające pokonać „ochotników" przybywających do Siddarmarku z sąsiednich Ziem Świątynnych.
Sytuacja w środku Świątyni jest trudna. Z jednej strony buntowników wychwala się za twardą postawę wobec schizmy, z drugiej unosi się coraz więcej głosów krytyki ze strony tych, którzy pamiętają, że istnienie Kościoła Matki zależy w obfitym stopniu od danin pobieranych w bogatej ongiś republice i którzy zaczynają się zastanawiać, do czego doprowadzi głód panujący na tamtych ziemiach.
David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany zwykle z doskonałych cykli militarnej SF (HONOR HARRINGTON, STARFIRE) i wspaniałej space opery SCHRONIENIE. Łączny nakład jego książek przekroczył już 7 milionów egzemplarzy, aż 22 tytuły trafiły na listę bestsellerów „New York Timesa".

Tytuł oryginału: Midst Toil and Tribulation
linia procesu: SCHRONIENIE
ISBN: 9788378185758
Kod paskowy: 9788378185758
Autorzy: Weber David
Tłumaczenie: Szmidt Robert J.
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 20265
Miejscowość: Poznań
liczba stron: 848
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 54
Waga: 0.675
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.