Menu

Serce Benu (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365816122 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beata Goździewska 
  • Wydawnictwo Papierowy Motyl 
  • Ilość stron 396 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Kłopoty piętrzą się wokół Ryana Corriona. Nieprzystępny charakter i moc, o której działaniu nie ma najmniejszego pojęcia, tylko potęguje jego problemy. Z bezsilności podejmuje naukę u nowo poznanego Żniwiarza. Świat, do tej pory dla niego ułożony, okazuję się wielką niewiadomą, powodując mętlik w głowie: dhampiry rządzące miastem, druidzi żyjący w zgodzie z naturą, krainy z powieści istniejące w rzeczywistości oraz istoty magiczne, które nie są złe.
Nauka o świecie i o byciu Żniwiarzem nie jest prosta. Nie może się na niej w pełni skupić z powodu intrygi, przez którą jest ścigany równocześnie przez Łowców, jak i inne mityczne stworzenia. A kiedy wszystko powoli początkuje się układać, powraca do niego przeszłość i nadchodzi czas na podjęcie niełatwych decyzji. Śmierć czy życie? Sprowadzić zagładę na miliony ludzi czy ratować pojedyncze istoty? Oddać to, czego szukał, czy walczyć do samego końca? Co jest prawdą, a co iluzją stworzoną przez innych?

Beata Goździewska - absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Obecnie studentka w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i jednostkowego,,Apeiron" w Krakowie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Autorka powieści Żniwiarz. Początek obłudy. W wolnych chwilach uwiecznia momenty na fotografiach. Fanka seriali i książek fantasy osadzonych w realnej rzeczywistości. Pisze dla odprężenia i własnej satysfakcji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.