Menu

Siedem Koron Tom I Narodziny Smoka (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381190244 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Andrew Blage 
  • Wydawnictwo PSYCHOSKOK 
  • Ilość stron 253 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Ta niezwykła historia, widziana oczami wszechwiedzącego narratora, pozwoli każdemu przenieść się do świata magii, smoków i niezwykłych zdarzeń. Głównym bohaterem książki jest Drago. To na jego losach oparta jest fabuła i to jego poznajemy już od momentu narodzin. Jak się okazuje, życie chłopca nie jest usłane różami. Już jako małe dziecko doświadcza ogromnego okrucieństwa, którego nie wytrzymałby niejeden dorosły. Jak potoczą się jego losy? Czy do końca swojego życia będzie skazany na klęskę? Co kryje w sobie niepokaźny Drago, który nie jest zwykłym chłopcem?,,Siedem koron. Tom I. Narodziny Smoka" to wspaniała propozycja dla tych, którzy pragną trochę ubarwić swoją szarą codzienność. Autor wykazał się niezwykłą kreatywnością nie tylko w sposobie aranżowania zdarzeń i bohaterów, lecz także dzięki grze, jaką proponuje czytelnikowi. Niektóre słowa celowo napisane są z błędem, żeby później można było ułożyć z nich pewne przesłanie. Jak można się przekonać – lektura tej książki bawi lepiej, aniżeli cokolwiek innego.
Andrew Blage, debiutant, zafascynowany kulturą Japonii jak i mitologii, postanowił otworzyć drzwi do swego świata wyobraźni. Light Novel to powieść zawierające rysunki w mangowym stylu.

ISBN: 9788381190244
Kod paskowy: 9788381190244
Autorzy: Blage Andrew
Kod wydawcy: 31966
liczba stron: 253
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x21.0cm
Głębokość (mm): 15
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.