Menu

Śliski (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379642281 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Paweł Kornew 
  • Wydawnictwo Fabryka Słów 
  • Ilość stron 656 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Biegłem tak długo, jak starczyło mi sił. A kiedy ich zabrakło, biegłem dalej.
Pamiętacie go? To Sopel, dla przyjaciół Śliski
Wyobraźcie sobie, iż pewnego razu podczas dłuższego postoju pociągu na stacji kolejowej postanawiacie rozprostować kości i rozejrzeć się po okolicy. Kiedy po chwili wracacie, żeby kontynuować podróż okazuje się, iż pociąg zniknął. Razem z nim zniknęła stacja kolejowa, tory, ludzie... Dookoła panuje sroga zima, leży sporo śniegu, w którym czają się liczne stwory i monstra marzące o tym, aby czym prędzej wbić swoje ostre kły w wasze sparaliżowane strachem gardło. Jeśli kiedykolwiek znajdziecie się w takiej sytuacji, oznacza to, ze trafiliście do Przygranicza. Tomasz Kot, Paradoks.net.pl
Przygranicze to kraina, w której prawie zawsze panuje mróz, a zaklęcia bojowe potrafią porazić nie mniej sprawnie niż kule z automatu. Jak dotąd nikomu jeszcze nie udało się stąd wyrwać i wrócić do normalnej rzeczywistości.
Ale dla byłego patrolowego o dziwnym przezwisku Śliski ucieczka jest jedynym chyba sposobem, aby wyjść żywym ze śmiertelnej gry bez zasad. Wplątał się w nią najzupełniej nieświadomie, kiedy kupił od przygodnego znajomego pewien nóż.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.