Menu

Star Carrier Pierwsze uderzenie (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364030024 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Douglas Ian 
  • Wydawnictwo Drageus 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wiek XXV. Enigmatyczny władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu „osobliwości technologicznej", w którym ludzkość osiągnie transcendencję. Sh’daar uważają, iż jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby podporządkowali się bez szemrania naciskom obcych, nawet i najpotężniejszych...

Siedziałeś kiedyś za sterami gwiezdnego myśliwca? Czułeś strzał adrenaliny, kiedy jednostka wroga pojawiła się w celowniku? Mrużyłeś oczy, oślepiony słońcami nuklearnych eksplozji, rozdzierających głuchą ciszę przestrzeni? Miałeś okazję stanąć w obronie swego świata, być jednym z tych, o których Churchill powiedział: „Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak dużo tak nielicznym?". Wiesz, jak to jest, kiedy trzeba awaryjnie wylądować i radzić sobie w obcym, skrajnie wrogim środowisku? teraz masz oryginalną okazję przeżyć to na własnej skórze. Zobaczysz, jak postrzega krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, ale także jak wygląda ono z perspektywy dowódcy.

Ian Douglas prowadzi czytelnika poprzez meandry wojny z takim znawstwem, że będziesz miał wrażenie, jakbyś uczestniczył w wydarzeniach całym sobą, sercem, duszą i ciałem.

Tytuł oryginału: Star Carrier: Earth Strike
ISBN: 9788364030024
Kod paskowy: 9788364030024
Autorzy: Douglas Ian
Redakcja: Dębski Rafał
Tłumaczenie: Justyn Łyżwa
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 32616
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 432
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 12.5x19.5cm
Głębokość (mm): 28
Waga: 0.34
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.