Menu

Star Carrier Tom 2 Środek ciężkości (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364030130 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Douglas Ian 
  • Wydawnictwo Drageus 
  • Ilość stron 496 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Co robić, kiedy wróg staje u bram? Kiedy twój świat znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Co począć, mając przeciwko sobie niewyobrażalną potęgę? Odpowiedź jest prosta: ATAKOWAĆ! Tak właśnie: ATAKOWAĆ!! I jeszcze raz: ATAKOWAĆ!!! Każdy dowódca, chcąc przebić się poprzez linie nieprzyjaciela, musi wiedzieć, gdzie znajduje się środek ciężkości sił wroga, czyli większość wojsk i sprzętu. Następnie powinien wykonać taki manewr, by jego własny środek ciężkości znalazł się w miejscu niedogodnym dla przeciwnika. Nie jest to manewr sprawdzający się w stu procentach. Czy zresztą w czasie działań wojennych cokolwiek jest kompletnie przewidywalne? Zbyt dużo zależy od okoliczności i determinacji żołnierzy.
Ian Douglas w drugim tomie opowieści o zmaganiach Ziemian z interwencją obcych cywilizacji znów udowadnia, że mistrzowsko potrafi budować napięcie, równocześnie wysyłając czytelnika na straceńcze misje z pilotami myśliwców, jak i pokazując rozterki ich przełożonych oraz opisując piekło kosmicznego starcia ciężkich jednostek. W dodatku buduje psychologię obcych istot w imponującym stylu, szczególnie plastycznie demonstrując ich nie do końca zrozumiały dla człowieka sposób myślenia.
Jeśli chcesz się przekonać, czy ludzkość poradzi sobie z inwazją, czy geniusz dowódców i determinacja zwykłych „pionków" są w stanie sprostać miażdżącej przewadze, musisz – po prostu musisz! – przeczytać tę książkę. Nic tu nie jest oczywiste, nigdy nie możesz być pewien, co stanie się za chwilę. To fascynująca lektura, dająca mnóstwo radości z czytania, ale też zmuszająca do zastanowienia się nad tym, co tak naprawdę stanowi istotę bycia człowiekiem.

Tytuł oryginału: Star Carrier: Center of Gravity
ISBN: 9788364030130
Kod paskowy: 9788364030130
Autorzy: Douglas Ian
Tłumaczenie: Łyżwa Justyn
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 32616
Numer kolejny tomu: 2
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 496
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 12.2x19.8
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.39
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.