Menu

Szrama (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788389951687 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Marina Diaczenko, Siergiej Diaczenko 
  • Wydawnictwo Solaris 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2009 

Opis

Szrama jest drugim tomem kultowego cyklu fantasy Tułacze, który przyniósł autorom wielką popularność w Rosji i na Ukrainie.

słynny w swym mieście gwardzista, kobieciarz i hulaka, porucznik Egert Soll zabija w sprowokowanym przez siebie pojedynku niewinnego studenta. Za ten czyn zostaje ukarany przez wędrownego maga, który piętnuje jego twarz niegroźną z pozoru raną. Szrama zabliźnia się szybko, prędko jednak okazuje się, iż stała się dla młodego zabijaki przekleństwem: w pełni zmienia jego psychikę i przydaje mu cechę, którą za każdym razem gardził - bezmierne tchórzostwo. Soll boi się dosłownie wszystkiego, równocześnie strachów rzeczywistych, jak i tych wyimaginowanych. Wzgardzony poprzez rodzinę i dotychczasowych przyjaciół, ucieka potajemnie z miasta.

Gwardzista zmuszony jest opuścić pułk i rodzinne miasto. Tułając się po świecie, spotyka kobietę, którą skrzywdził, narzeczoną zabitego studenta. Czy zdoła okupić swą winę i pozyskać przychylność Torii? Magię można bowiem pokonać wyłącznie magią.

W zaskakującym i błyskotliwym finale Soll będzie musiał pokonać swój strach.

Tytuł oryginału: Szram
kolekcja cyklu: TUŁACZE
ISBN: 9788389951687
Kod paskowy: 9788389951687
Autorzy: Diaczenko Marina, Diaczenko Siergiej
Tłumaczenie: Jabłoński Witold
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30173
Miejscowość: Stawiguda
liczba stron: 360
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 40
Waga: 0.312
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.