Menu

Tom Clancys The Division Skoro świt - Alex Irvine (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366071834 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Alex Irvine 
  • Wydawnictwo Insignis 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Kiedy zawodzi wszystko inne, wkraczamy do akcji.“ W Nowym Jorku w Czarny Piątek wybuchła niszczycielska pandemia, która doszczętnie zrujnowała Stany Zjednoczone. Kilka miesięcy później cywilizacja rozpoczyna się odradzać.

Nadchodzi wiosna. Ludzi przepełnia nadzieja; łączą się w grupy, tworzą osady i próbują ułożyć sobie życie. Ponieważ rząd nie istnieje, a cała innowacyjna infrastruktura jest zniszczona, tylko Division - niezależna jednostka tajnych agentów pojawiających się dopiero wówczas, gdy zawiedzie wszystko inne - chroni ludzi przed żądnymi krwi drapieżnikami, śmieciarzami i wszystkimi, którzy tylko czekają,wykorzystać naiwnych i słabszych.

Aurelio Diaz jest agentem Division i człowiekiem honoru. Ściga jednego z kolegów, który w niewyjaśnionych okolicznościach porzucił służbę, przyczyniając się do śmierci wielu cywilów. April Kelleher opuszcza Nowy Jork, żeby dotrzeć na niespokojny Środkowy Zachód.

Ma nadzieję,wyszuka tam wyjaśnienie zagadki morderstwa swojego męża i dowie się, czy rzeczywiście istnieje panaceum na śmiertelną zarazę. Agent Diaz i April odkrywają,zrównoważona przyszłość odradzającego się kraju jest poważnie zagrożona.

Muszą podjąć zdecydowane kroki, by powstrzymać nowego wirusa oraz uchronić cywilizację przed ostatecznym upadkiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.