Menu

Trzy Sztylety - Grzanowski Bartłomiej DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394725150 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Bartłomiej Grzanowski 
  • Wydawnictwo Dlaczemu 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Młode królestwo z trudem dochodzi do siebie po dużej Ucieczce i magicznej zagładzie, która niemal wyniszczyła całe życie. W nowym miejscu nowi ludzie próbują udoskonalony świat bez magii. Pomóc temu mają zakony zajmujące się najróżniejszymi dziedzinami życia. Yuni należy do jednego z nich, Czerwonych Płaszczy, któremu przydzielono za zadanie obronę królestwa.
Jednak stary świat nie zabrał ze sobą całego zła, a w nowym miejscu coraz mniej pamięta się o dawnych błędach. Pokusa władzy, bogactwa i zemsty odżywa na nowo, zarówno wśród prostych ludzi, jak i królewskich elit. Reguły i ludzie, którzy mieli stać na straży porządku, zawodzą.
w chwili upadku ideałów Yuni musi podjąć decyzję, która zaważy na jej dalszych losach. Skieruje jej przeznaczenie na świeże tory i zmusi do zmiany własnych zasad. Prosty podział na prawidłowych i złych przestanie się sprawdzać.
„Trzy sztylety" to trzy opowiadania opisujące przemianę Yuni, jednej z niewielu pań w zakonie rycerskim zdominowanym poprzez panów. To także debiut literacki, w którym czytelnicy odnajdą hołd dla wielu cenionych twórców fantasy, jak J.R.R Tolkien, O.S. Card, George R.R. Martin, T. Canvan, Ursula K. Le Guin czy A. Sapkowski. To wreszcie opowieść, która wciąga i pozostawia apetyt na więcej...

ISBN: 9788394725150
Kod paskowy: 9788394725150
Autorzy: Grzanowski Bartłomiej
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 57587
liczba stron: 248
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 12.5x18.5cm
Głębokość (mm): 17
Waga: 0.22
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.