Menu

TYSIĄC IMION - wyprzedaż (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378185420 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wexler Django 
  • Wydawnictwo Rebis - Dom Wydawniczy 
  • Ilość stron 638 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Wejdź w fantastyczny świat rozbrzmiewający echami salw z muszkietów i szczękiem stali, w którym jednak prawdziwym wrogiem są siły podstępnej i niegodziwej magii...
Pierwszy tom procesu "Kampanie Cienia"
Kapitan Marcus d’Ivoire, dowódca jednego z garnizonów cesarstwa vordonajskiego w koloniach, pozostał przywódcą zdemoralizowanego oddziału, uparcie broniącego nieznacznej fortecy na skraju pustyni. Uciekająca przed przeszłością Winter Ihernglass zaciąga się do kolonialnej armii i zostaje awansowana. Losy obojga tych żołnierzy i wszelkich ich podkomendnych zależą od nowo przybyłego pułkownika Janusa bet Vhalnicha. Jednak lojalność Marcusa i Winter zostanie wystawiona na próbę, kiedy zaczną podejrzewać, iż ambicje nieodgadnionego Janusa sięgają królestwa nieziemskich mocy, mogącego zmienić znany świat.
Django Wexler ukończył Carnegie Mellon University w Pittsburghu. Pracuje w firmie Microsoft w Seattle, gdzie mieszka z dwoma kotami i chwiejną piramidą książek. Kiedy nie planuje „Kampanii Cieni", maluje żołnierzyki i gra we wszelkiego rodzaju gry. Jest także autorem przygotowywanej do publikacji powieści „The Forbidden Library", której akcja rozgrywa się w średniowieczu.
„Wexler stworzył coś niezwykłego w dziedzinie fantasy, z tłem przypominającym wczesny okres wiktoriański na obrzeżu imperium, świat bagnetów i muszkietów... I magii. Postacie są fascynujące i każda z nich ma swoje tajemnice. ( ) Przeczytałem jednym tchem i czekam na kolejne tomy" – S.M. Stirling, autor bestsellera „New York Timesa" „Lord of Mountains"
„Jestem naprawdę zauroczony. Wexler perfekcyjnie wymierzył proporcje między postaciami o nad wyraz ludzkich cechach a taką ilością działającej na wyobraźnię «magii», która sprawia, iż pragnę tego więcej" – Taylor Anderson, autor bestsellerowego cyklu „Niszczyciel"

Tytuł oryginału: The Thousand Names
kolekcja cyklu: KAMPANIE CIENIA
ISBN: 9788378185420
Kod paskowy: 9788378185420
Autorzy: Wexler Django
Tłumaczenie: Królicki Zbigniew A.
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 20265
Miejscowość: Poznań
ilość stron: 638
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.2x20.2cm
Głębokość (mm): 40
Waga: 0.544
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.