Menu

Uniwersum Metro 2033. Ciemne tunele - płać punktami PAYBACK! (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363944834 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Siergiej Antonow 
  • Wydawnictwo Insignis 
  • Ilość stron 550 
  • Rok wydania 2015 

Opis

stworzyć nową rasę, która będzie oporna na promieniowanie. Jej przedstawiciele bez drżenia w kolanach wyjdą na powierzchnię i zdołają zbudować nowy świat. Stworzą przyszłość nie dla tunelowych szczurów, ale dla odrodzonej ludzkości. Ludzie znów zobaczą gwiazdy, o których z taką przejmującą nostalgią opowiadają starzy mieszkańcy metra.
najmocniej nieprawdopodobna i nieprzewidywalna książka Uniwersum Metra 2033. Jej bohater, młody anarchista żołnierz z moskiewskiej stacji Wojkowska nie uznaje żadnej władzy jego ideałem jest wolność. Cóż, kiedy w metrze brak miejsca dla takich jak on. Na jednej ze stacji dobiegają końca eksperymenty nad stworzeniem nieprzeciętnej broni. Jeśli zostaną uwieńczone sukcesem, metro wpadnie w ręce autorytarnego ugrupowania i o wolności będzie można zapomnieć. Ktoś musi ich powstrzymać
Siergiej Antonow zabiera nas do prawdziwego Metra 2033 enigmatycznego, pełnego niespodzianek i niebezpieczeństw, przenikniętego duchem beznadziei. Atutem powieści jest główny bohater, który chce naprawić świat, tak jak wszyscy my wszyscy kiedyś marzyliśmy. Czy będzie światełko na końcu Ciemnych tuneli?. Dmitry Glukhovsky
Szepty zgładzonych to tytuł unikatowego zbioru opowiadań miłośników Uniwersum Metro 2033, który już 8 kwietnia trafi do księgarń i będzie dystrybuowany jako darmowa książka dodatek do Ciemnych tuneli Siergieja Antonowa kolejnego tomu bestsellerowej serii Dmitrija Glukhovsky'ego Antologia Szepty zgładzonych to efekt drugiej edycji konkursu na opowiadanie z Uniwersum Metra 2033, ogłoszonego w 2014 r. Na forum portalu www.metro2033.pl, zrzeszającym zwolenników postapokalipsy, a zwłaszcza autorskiego projektu Dmitrija Glukhovsky'ego. Spośród zgłoszonych na konkurs tekstów jury wyłoniło czternaście i to one tworzą zapowiadany zbiór.
Wydawnictwo Insignis zachęcone olbrzymią popularnością pierwszej fanowskiej antologii zatytułowanej W blasku ognia, wydanej w formie gratisowego e-booka (37 tys. Pobrań z Google Play Books i 11 tys. Pobrań z Apple iBooks, nie licząc pozostałych e-księgarni), zdecydowało się na wydanie zbioru opowiadań miłośników Uniwersum Metro 2033 drukiem.
To wydarzenie bezprecedensowe debiutanci otrzymują bowiem szansę dotarcia do szerokiej rzeszy czytelników: książka z ich opowiadaniami zostanie wydrukowana w takim samym nakładzie (20 tys. Egzemplarzy) i w identycznej szacie graficznej, jak regularne tomy Uniwersum Metro 2033. Szepty zgładzonych będą dystrybuowane jako gratisowa książka dodatek do Ciemnych tuneli Sergieja Antonowa najnowszej powieści w ramach bestsellerowej kolekcji Dmitrija Glukhovsy'ego. Antologia będziedostępna w formie darmowego e-booka. To pierwsza na taką skalę promocja twórczości miłośników postapokalipsy spod znaku Metra 2033!


Autorzy: Siergiej Antonow
Data premiery: 2015-04-07
EAN: 9788363944834
Format: 14x21 cm
ilość stron: 550
ISBN: 9788363944834
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Insignis Media

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.