Menu

Wampir z KC (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379643127 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Andrzej Pilipiuk 
  • Wydawnictwo Fabryka Słów 
  • Ilość stron 399 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Komuna ustępuje miejsca krwiożerczemu kapitalizmowi, co jednak wcale nie oznacza, iż wszystko nagle układa się świetnie.

To był taki korzystny plan, co mogło się nie udać?! Miały być zyski z wyśrubowanych norm i wakacje w Bułgarii. Miał być wyzysk i poganianie klasy robotniczej batogiem przez spasionego burżuja z cygarem w zębach. Miało być tak spektakularnie. Miało, ale się...

Wampiry przeżywają szereg traum: najpierw Zakład Pracy wysyła je na urlop. Wiadomo, iż najgorsze we wczasach jest to, że nie ma nic do roboty. A bez roboty człowiek głupieje. Wampir jeszcze, bo wampir wszak także człowiek, jedynie nieco bardziej martwy.

Następnie Drucianka upada, mimo śmiałego planu naprawczego, który miał dziarskim i zwycięskim krokiem wprowadzić kulejący zakład w krwiożerczy kapitalizm. I znowu- najgorsze w bezrobociu jest to, że nie ma nic do roboty.

Może z powodu tych niełatwych przeżyć oba wampiry nie mają tyle co kiedyś cierpliwości do kamieniczników czy byłych ubeków i ich pomysłów na nową rzeczywistość. W ogóle ta nowa rzeczywistość jakaś taka...podobna łudząco do tej starej.

Cóż, kapitalizm najwyraźniej już jest, lecz kapitalistów zapomnieli dowieźć.

ISBN: 9788379643127
Kod paskowy: 9788379643127
Autorzy: Pilipiuk Andrzej
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30281
Miejscowość: Lublin
liczba stron: 399
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 12.5x19.5cm
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.316
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.