Menu

Warcross. Cykl Warcross. Tom 1 (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365830630 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Marie Lu 
  • Wydawnictwo Młodzieżówka 
  • Ilość stron 460 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Pełna akcji i adrenaliny nowa powieść Mariu Lu, jednej z najpopularniejszych autorek powieści dla młodzieży. Międzynarodowy bestseller!

najkorzystniejsza powieść Young Adult roku wg Amazon, Kirkus, Publishers Weekly, Barnes&Nobel, Boston Globe, Bustle, Popsugar, Paste Magazine.


Świat oszalał na punkcie gry o nazwie Warcross, ale tylko jedna dziewczyna-hakerka ma dość odwagi, aby zgłębić najmroczniejsze tajemnice gry.

Dla milionów ludzi, którzy codziennie logują się do Warcrossa, nie jest on już tylko grą, lecz stał się sposobem na życie. Emika Chen, nastoletnia hakerka, stale boryka się z kłopotami finansowymi. Pracuje jako łowczyni nagród, lokalizuje i wyłapuje graczy Warcrossa, którzy zaangażowali się w nielegalne zakłady. Licząc na szybki zarobek, Emika, włamuje się do meczu otwarcia Międzynarodowych Mistrzostw Warcrossa. Za sprawą usterki w programie, zostaje przeniesiona do świata gry i szybko staje się światową sensacją.
Pewna, że wkrótce wyląduje w więzieniu, ku swemu zdziwieniu odkrywa, iż kontaktu z nią szuka twórca gry, enigmatyczny młody miliarder Hideo Tanaka, który pragnie złożyć jej propozycję nie do odrzucenia… Hideo poszukuje hakera, który w jego imieniu wystąpi jako szpieg w tegorocznych rozgrywkach Warcrossa i zlokalizuje lukę w systemie bezpieczeństwa. Ponieważ sprawa jest pilna, Emika zostaje momentalnie przetransportowana do Tokio, gdzie z dnia na dzień staje się gwiazdą i poznaje od środka świat sławy i sporych pieniędzy, o którym dotychczas mogła tylko marzyć. Wkrótce śledztwo prowadzi ją na trop złowieszczego spisku, który może mieć kolosalne konsekwencje dla całego uniwersum Warcrossa.

Warcross to pierwszy tom cyberpunkowego thrillera science-fiction z pasjonującym romansem w tle. Przeniesie cię w zapierający dech w piersi świat, w którym największym wyzwaniem jest wybór osoby, której się zaufa.

"Ekscytujący, naładowany akcją zastrzyk adrenaliny. Marie Lu swoich wyrazistych i pełnych determinacji bohaterów wrzuca w obmyślany w najdrobniejszych szczegółach świat nieskończonych możliwości" - Leigh Bardugo, autorka bestsellera Szóstka Wron

“Warcross Marie Lu to książka jedyna w swoim rodzaju. To z jednej strony inteligentna, szykowna i niepozbawiona romantycznych składników powieść, z drugiej zaś skrząca się barwami historia, w której akcja rozwija się w zachwycającym tempie. Dosłownie pochłonęłam tę książkę - jest absolutnie fantastyczna" - Sabaa Tahir, autorka bestsellera Ember in the Ashes. Pochodnia w mroku

"Wygospodarujcie trochę wolnego czasu, bo Warcross nie pozwoli wam się oderwać aż do ostatniej strony. Ta wciągająca, dynamiczna i pozwalająca się kompletnie zanurzyć w świecie przedstawionym powieść najpierw zabierze czytelnika na spacer po futurystycznym Tokio, a potem, za sprawą wynalazków technicznych, pozwoli zwiedzać niesamowite światy wirtualne. Uniwersum wyprodukowane przez Marie Lu pełne jest niebezpieczeństw, intryg i przyprawiających o zawrót głowy gameplayów. Marie Lu ma oko do detali, a Warcross to jej najkorzystniejsza dotychczas powieść" - Amie Kaufman, autorka bestsellera Illuminae

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.