Menu

Wezwanie do broni - David Weber (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378188490 
  • Oprawa miękka 
  • Autor David Weber 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Pierwszy tom "Kronik Manticore", nowej kolekcji D. Webera i T. Zahna, osadzonej w realiach świata Honor Harrington. Jeśli chcecie wiedzieć, co się działo przed erą znanej bohaterki, sięgnijcie po tę książkę!
Dorastając, Travis Uriah Long tęsknił za porządkiem i dyscypliną, których brakowało mu w rodzinnym domu. W poszukiwaniu tych wartości wstąpił do Royal Manticoran Navy. Ale życie w RMN potężnie go rozczarowało: obóz dla rekrutów był frustrujący, a na jego pierwszym okręcie panował chaos i bałagan. Samej marynarce wojennej zaś groziło unicestwienie przez parlament. W Gwiezdnym Królestwie bowiem zróżnicowane frakcje polityczne, chcąc przejąć zasoby RMN, dążyły do jej rozwiązania. Był to ogromny błąd. Wkrótce się okazało, iż świat wcale nie jest uporządkowanym i bezpiecznym miejscem.
Travis Long osobiście się o tym przekonał.
Niczym Robert A. Heinlein i Orson Scott Card, autorzy opowiadają historię młodego bohatera, po którą z przyjemnością sięgną czytelnicy w każdym wieku. - "Booklist"
Oto prawdziwe potężne wejście - początek nowej kolekcji umiejscowionej w świecie Honor Harrington na całe lata przed pojawieniem się tej bohaterki. Pasjonujące międzygwiezdne przygody z politycznymi intrygami i dramatami w tle - "Publishers Weekly"


Autorzy: David Weber
Data premiery: 2016-04-05
EAN: 9788378188490
Format: 12,8x19,7 cm
ilość stron: 432
ISBN: 9788378188490
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Rebis

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.