Menu

Władcy dinozaurów (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364297717 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Milan Victor 
  • Wydawnictwo GALERIA KSIĄŻKI 
  • Ilość stron 552 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Ta książka to znakomite połączenie Parku Jurajskiego z Grą o tron George R.R. Martin
Raj świat powołany do życia poprzez Ośmiu Stwórców, którzy toczą w nim gry władzy i namiętności jest rozległą, przeróżną, a niejednokrotnie okrutną krainą.
Zamieszkują go ludzie, a wraz z nimi psy, koty, fretki, kozy i konie. Jednak w tym świecie dominują dinozaury: dzikie i śmiertelnie niebezpieczne, lecz też używane jako zwierzęta pociągowe, a nawet do prowadzenia wojen. Ogromni roślinożercy, jak brachiozaury, straszliwi drapieżcy allozaury oraz budzące największy strach tyranozaury. W morzach pływają gigantyczne jaszczury. Ptaki (niektóre zaopatrzone w zęby) dzielą niebo z latającymi gadami, od niewielkich jak nietoperze roślinożerców aż po majestatyczne i śmiertelnie groźne smoki.
Victor Miln pokazuje nam wyśmienity, niezwykły świat, pod wieloma względami będący odbiciem czternastowiecznej Europy z jej konfliktami dynastycznymi, wojnami religijnymi i wyrafinowanymi intrygami tyle iż najgroźniejszą bronią używaną w Raju są dinozaury. W wojnach uczestniczą całe armie dosiadających je rycerzy. Podczas jednej z bitew tajemniczy wojownik Karyl Bogomirsky zostaje zdradzony i podstępnie pokonany wszyscy są pewni, iż zginął. Budzi się jednak na polu bitwy nagi, ranny i dotknięty częściową utratą pamięci. Ścigany poprzez wroga, podejmuje wyprawę, która wstrząśnie całym jego światem.


Autorzy: Victor Milan
EAN: 9788364297717
Format: 12,5x19,5 cm
ilość stron: 552
ISBN: 9788364297717
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Galeria Książki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.