Menu

Wojna Światła i Ciemności (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394209834 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Forest Blackwood 
  • Wydawnictwo AlterNatywne 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Poznaj uniwersum złożone z siedmiu magicznych krain, z których każda skrywa swój niepowtarzalny czar. Jednak przed wiekami przejścia pomiędzy nimi zostały pozamykane, a ich mieszkańcy stopniowo zapomnieli o swych sąsiadach.
Pewnego dnia hrabia Artis z Królestwa Draxban odkrywa prastary mechanizm, jaki pozwala luźno przemieszczać się pomiędzy krainami. Wraz z dobrodziejstwem pojawia się jednak zagrożenie, ponieważ część światów została skażona obecnością sił nieczystych, które dzisiaj zaczynają ujawniać się i siać spustoszenie.
Pozostające dotąd w izolacji obszary wkrótce stają na krawędzi wojny, jaka przesądzić ma o ich losie. Aby stawić czoło demonom, wiedźmom i wampirom z mrocznego Lanar, ludzie są zmuszeni nie tylko zawrzeć sojusz pomiędzy sobą, lecz także skorzystać z pomocy Aniołów.
Ani jedna, ani druga ze zwaśnionych stron nie przeczuwa jednak, że wojenna zawierucha obudzi jeszcze inną, o sporo solidniejszą siłę, która przez wieki trwała w uśpieniu.


Autorzy: Forest Blackwood
EAN: 9788394209834
Format: 12,5x19,5x2,8 cm
ilość stron: 400
ISBN: 9788394209834
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Wydawnictwo AlterNatywne

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Igor - Wystawiona 2 lata temu
Zupełny przypadek że ją wziąłem do ręki, ale bardzo mi się to spodobało że tą książką się samoistnie zainteresowałem. Wartka akcja, opisy przyrody znakomicie opisane w różnych krainach. Polecam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.