Menu

Wspomnienie o przeszłości Ziemi 2 Ciemny las - Cixin Liu (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380622524 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Cixin Liu 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Rok wydania 2017 

Opis

olśniewający rozmachem chiński bestseller, który stał się wydawniczym fenomenem w USA.
KSIĄŻKA LAUREATA NAGRODY HUGO.
Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię! – Barack Obama, były prezydent USA
Drugi tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi", największego w ostatnich latach wydarzenia w światowej fantastyce naukowej, porównywalnego z tradycyjnymi cyklami „Fundacja" i „Diuna". Chiński bestseller, który zyskał ogromny rozgłos w USA – w 2015 roku tom pierwszy, Problem trzech ciał, otrzymał nagrodę Hugo dla najlepszej powieści.
Wyobraź sobie wszechświat jako las pełen nieznanych drapieżników. Żeby przetrwać, trzeba pozostać niezauważonym – każda cywilizacja, która się ujawni, zginie.
Ziemia właśnie się ujawniła. Drapieżcy nadciągają.
Mieszkańcy Ziemi nie mogą otrząsnąć się z szoku po odkryciu, iż za czterysta lat czeka ich inwazja kosmitów. Ruch na rzecz Ziemskiej Trisolaris pozostał pokonany, lecz obcy dzięki sofonom posiadają dostęp do wszelkich gromadzonych poprzez ludzi danych. Tylko to, co się dzieje w ludzkich umysłach, pozostaje przed nimi ukryte. Staje się to bodźcem dla stworzenia programu Wpatrujących się w Ścianę, opracowania tajnych strategii, niemożliwych do rozszyfrowania zarówno dla Trisolarian, jak i dla Ziemian.
Pod każdym względem udoskonalona niż tom pierwszy – a Problem trzech ciał był niesamowity. Tor.com Nie będziesz chciał, żeby ta książka kiedykolwiek się skończyła. SF Signal niezwykle oryginalna książka, wyjątkowe połączenie spekulacji naukowych i filozoficznych, polityki i historii, teorii spiskowych i kosmologii. George R.R. Martin
Science fiction w najkorzystniejszym wydaniu. Kim Stanley Robinson
Mistrz chińskiej SF oferuje Wojnę światów dla XXI wieku. „The Wall Street Journal"
„Science fiction z najwyższej półki: inteligentna, pouczająca i wciągająca". „SFX" Dowód na to, że chińska SF osiągnęła już najwyższy poziom myślowych eksperymentów. David Brin
najmocniej przyprawiająca o zawrót głowy książka, jaką czytałem! Jeśli lubicie obfite idee i fantastykę opartą na twardej nauce, to lektura dla was. Rick Riordan
Cudowne połączenie zapierających dech w piersiach idei naukowych, inteligentnej fabuły i dziwnych, ale wiarygodnych bohaterów. ( ) Pozornie prosty styl z ukrytą głębią.„The Times"
zniewalająca powieść z intrygującą wschodnią perspektywą. ( ) Podobnie jak epicka «Fundacja» Asimova ma szansę stać się klasykiem science fiction. „Starburst" (ocena: 9/10)
Wybitna, godna wszelkich nagród powieść, która zasługuje na miejsce wśród klasyki science fiction. „SF Book Reviews"

ISBN: 9788380622524
Autorzy: Liu Cixin
Format: 12.5x13.9
Głębokość (mm): 10
Dział/Kategorie: Audiobooki / Science fiction
Grupa towarowa: CD ROM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.