Menu

Wybrany. Contender. Zawodnik. Tom 1 (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376867830 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Taran Matharu 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Jaguar 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2019 

Opis

zaczyna się rozgrywka, w której stawką jest przetrwanie, a areną obcy świat, gdzie przeciwnicy czyhają dosłownie wszędzie. Zwycięzca może być tylko jeden.

Historia ludzkości zna dużo przypadków niewyjaśnionych zaginięć. Grupa nastolatków wkrótce pozna ich tajemnicę.

Cade Carter siedział na pokładzie samolotu i zastanawiał się, w jakim kierunku potoczy się jego życie, gdy niespodziewanie został przeniesiony do obcego świata, rojącego się od pamiątek z dziejów Ziemi. Bohaterowie natkną się na prehistoryczne zwierzęta, odnajdą pozostałości zaginionych cywilizacji i - co najistotniej niesamowite - spotkają osoby z odległej przeszłości.

Oszołomiony, rzucony w nową, zagadkową rzeczywistość Carter nie dostanie sporo czasu na dojście do siebie. Niemal natychmiast zostanie zmuszony do walki o życie, którą stoczy w towarzystwie grupy nastolatków o szemranej przeszłości. Wszyscy staną się zawodnikami biorącymi udział w nie kończącej się, brutalnej rozgrywce, w turnieju kontrolowanym przez zagadkowe istoty.

Bohater stanie przed prostym wyborem: przystanie na reguły gry albo zginie. Czas szykować się do walki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.