Menu

Zbudzone furie - Richard Morgan (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374809252 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Richard Morgan 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 624 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Takeshi Kovacs wrócił do domu.

Na Świat Harlana. Oceaniczną planetę, gdzie wyłącznie 5% powierzchni wystaje nad niebezpieczne i nieprzewidywalne morza. I gdzie próba wzbicia się nad chmury czymś bardziej zaawansowanym technicznie od śmigłowca kończy się zestrzeleniem poprzez platformy orbitalne Marsjan. Lecz śmierć nie czyha wyłącznie w morzach i na niebie. Na ziemi, od tropikalnych plaż i bagien Kossutha do lodowatych, rojących się od sprzętów pustkowi Nowego Hokkaido utracone pozostały z trudem wywalczone zdobycze quellistowskiej rewolucji. Wszystko kontrolują Pierwsze Rodziny, korporacje i yakuza.

Wiedziony pragnieniem zemsty za utraconą miłość Kovacs trafia w wir intryg politycznych i technologicznych tajemnic, które niosą ze sobą zbudzone duchy Świata Harlana i jego własnej, brutalnej przeszłości. Krążą pogłoski, że Quellcrista Falconer powstała z martwych, a na zlecenie Pierwszych Rodzin poluje na nią bezlitosny młody Emisariusz Kovacs, który spędził w przechowalni dwieście lat i nie zamierza dzielić się życiem z wypalonym, podstarzałym i zbrukanym przestępstwami sobą.

Wokół pełno gangsterów, łowców nagród, sekt religijnych i rewolucjonistów, z których każdy chce uszczknąć coś dla siebie - z czego? Tego właśnie próbuje dojść Kovacs. Wśród narastającego chaosu wyłącznie jedno jest jasne - w którymś momencie ktoś, kto nazywa się Takeshi Kovacs, będzie musiał zginąć. Na dobre.

ISBN: 9788374809252
Kod paskowy: 9788374809252
Autorzy: Morgan Richard
Tłumaczenie: Pawelec Marek
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 23120
liczba stron: 624
Oprawa: Twarda
Format: 14.0x22.5cm
Głębokość (mm): 42
Waga: 0.674
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.