Menu

Żelazny anioł Tom II Kodeksu DeepGate (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374801201 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Alan Campbell 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 348 
  • Rok wydania 2009 

Opis

Łańcuchowe miasto Deepgate legło w gruzach, na Martwych Piaskach znalazło się sporo uciekinierów. Spine, świątynni zabójcy, nie mogą się pogodzić z utratą swojego kościoła i próbują siłą powstrzymać exodus mieszkańców miasta.
Rachel i młody anioł Dill zostają zawleczeni do świątynnych izb tortur ale kiedy z otchłani pod miastem wstaje czerwona mgła, zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Po śmierci boga Ulcisa brama do Piekła pozostaje niestrzeżona i potężne siły, które rządzą w niezmierzonych ciemnościach pod Deepgate, dostrzegają swoją szansę.
Tylko synowie bogini Ayen rozumieją nowe niebezpieczeństwo. Cospinol, bóg morza i mgły, przybywa, aby uratować świątynię swego brata i dopaść jego morderców. Jego koszmarny statek spowity mgłą, inna wersja piekła, już dotarł do Sandport.
Tymczasem Rachel pragnie tylko zachować swojego towarzysza przy życiu. Po ucieczce z więzienia, ścigana poprzez wrogów, musi wybrać się w niebezpieczną podróż poprzez Martwe Piaski, aby dotrzeć do odległych krain, Pandemerii i Coreollis. Lecz pola bitewne w Coreollis są skazane na to, aby stać się miejscem starcia potęg, walki ludzi, bogów, archontów i niewolników, których tragiczna sytuacja zmusiła do zawarcia sojuszu. O wyniku tej bitwy zadecyduje nie siła, lecz poświęcenie. I nieważne, kto wygra, będzie to zła wiadomość dla wszelkich oprócz wciąż rosnących armii Piekła.

Tytuł oryginału: Scar night
ISBN: 9788374801201
Kod paskowy: 9788374801201
Autorzy: Campbell Alan
Tłumaczenie: Reszka Anna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2009
Kod wydawcy: 23120
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 348
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x20.0cm
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.29
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.