Menu

Zwiadowcy. Księga 6. Oblężenie Macindaw (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376860183 
  • Oprawa miękka 
  • Autor John Flanagan 
  • Wydawnictwo Jaguar 
  • Ilość stron 392 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Szósty tom nadzwyczajnej kolekcji australijskiego pisarza Johna Flanagana "Zwiadowcy", bestseller „New York Timesa", doceniony także przez polskich czytelników. „Oblężenie Macindaw" kontynuuje wątki rozpoczęte w „Czarnoksiężniku z Północy".

Po wielu latach trudnej nauki u Halta, Will jest teraz samodzielnym zwiadowcą. Jego pierwsze doświadczenia w charakterze strażnika Araluenu nie zapowiadają dużych sukcesów. Na północnych rubieżach Królestwa sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Keren, rycerz renegat, pozbawiony skrupułów i sumienia wojownik, który porwał przyjaciółkę Willa - Alyss, przejmuje kontrolę nad Zamkiem Macindaw. Usytuowana w miejscu o wielkim znaczeniu strategicznym twierdza, jest wrotami na ziemie północy i to od jej załogi zależy w pokaźnej mierze bezpieczeństwo Araluenu. Młody zwiadowca odkrywa, że zdradziecki Keren zawarł sojusz ze Skottami i chce oddać im zamek w zamian za tytuły i ziemie Czasu jest niedużo – wróg zbliża się w prędkim tempie. Przetrzymywana w murach Macindaw Alyss niestrudzenie zbiera dane o planach najazdu, jednak grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Will musi zebrać ludzi, żeby przejąć twierdzę, nim Keren odda ją w ręce Skottów. Nieprzeciętnie obwarowany zamek stanowiłby wyzwanie choćby dla regularnej armii, a młody zwiadowca ma u swego boku wyłącznie garstkę przyjaciół

Tytuł oryginału: Rangers apprentice: The siege of Macindaw
ISBN: 9788376860183
Kod paskowy: 9788376860183
Autorzy: Flanagan John
Tłumaczenie: Strukowska Dorota
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30506
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 392
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11
Format: 13.5x20.0cm
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.385
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.